Návrhy interiérů

Několikrát zde zmiňuji, že mojí oblíbenou hrou jsou The Sims (2). A nejoblíbenější fází téhle hry je pro mne bezesporu stavění domů – hraní si s architekturou a následně s barvami a vzhledem interiérů, zakončené stylovým nábytkem, to je něco pro mě! Možná i proto mě zaujalo, že v dnešní době už podobné vymoženosti nejsou jen výsadou počítačových her, ale patří do běžné praxe a každý, kdo si chce vybavit interiér podle svého, k tomu může využít specializované firmy, vybavené programy, know how a netušenými možnostmi.
Návrhy obývacích pokojů, návrhy dětských pokojů, vestavěné skříně a další práci z interiérem, to všechno můžete najít na webu studia 3D. A pak už vás od vašeho vysněného domova (či minimálně alespoň jeho návrhu) dělí jen pár kliknutí myší.

Jak ty stránky tak projíždím, říkám si, že už se strašně těším na to, až přede mnou bude nějaký bytový designér otáčet monitorem a já se budu kochat svým budoucím interiérem. Cena návrhů zdá se býti přístupnou, teď už jenom mít na tu realizaci:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.