E Nomine

Nesnáším elektro…respektive teď už musím říct nesnášela jsem:) V rámci zkoušení rychlejšího internetu, který jsem si konečně pořídili, jsem narazila na kapelu E Nomine – a zamilovala se na první poslech.
Za okamžik po poslechnutí první písničky už jsem zaplňovala počítač novým objevem a teď momentálně ujíždím na Im Zeichen des Zodiac, Vater Unser a Der Fürst der Finsternis. Inu svět se mění a my s ním:)

7 komentáře “E Nomine

  1. Omlouvám se, ale vážně nevím jestli mám tykat nebo vykat, takže budu..tykat, jestli Tě to nějak urazilo tak promiň. Četla jsem si tvůj komentář k soutěži "Smazat nebo na titulku" a vážně mě zaujal, máš totiž uplnou pravdu. Tak jsem se podívala na tvůj blog a musím uznat, že je moc hezký a že tu jsou zajímavé věci. Jen tak dál, asi, spíš určitě to tu budu navštěvovat! ^^

  2. ses typicky priklad metly, kterej neposloucha elektro jen z principu.. pockej jeste tak rok, dva, a bude ti elektro pripadat kouzelne.. ses fakt nudna tim jak ses predvidatelna…

  3. Lumenn: Ba né, ono něco na tom opravdu bude. Když je člověk metalák třeba, vysypává si mozek třeba kapelou 1349 a "pálí kostely", tak jsou jisté styly, kterými pohrdá. Elektro, hip-hop, pop, disko… A je vcelku troufalé a přiblblé tvrdit, že ten nebo ten styl je špatný, když vlastně člověk neví o co jde.

    Takže ano, třeba to dříve u tebe bylo neposlouchání elektra z principu, nesnášela jsi elektro, protože jsi ho neznala. Ale pohrdala jím, protože jim přeci pohrdal každý, kdo poslouchal metal nebo sis představila kupu feťáků co hopsají do půlhodinové neměnící se melodie.

    A každý, kdo poslouchá hudbu, se přec jen hudebně vyvíjí. – jsou i takové vývoje, které jsou profláklé. Metalak začne poslouchat elektro a pod.

    Takže to není o věštírně, ale o zkušenostech (ať už svých nebo okolí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.