30 days song challenge – day 24 – a song that you want to play at your funeral

Tak na tohle téma jsem se velice těšila. Píseň, která by měla hrát na tvém pohřbu. V tomhle mám totiž jasno už deset let, od doby, co vyšel soundtrack k Pánovi prstenů – Společenstvu prstenu. Je tam totiž ta nejvíc nejkrásnější a nejvíc nejsmutnější písnička, jako Lúmennka za svůj život poznala a protože na mém pohřbu bude vše jak má být, zahraje tam samozřejmě i pořádně fňukací song.
Tahle písnička mě skoro vždycky rozbrečí a vžene mi slzy do očí, tak snad rozbrečí i všechny, co mě budou jednou zahrabávat do hlíny. Amen:) Soundtrack ze Společenstva od Howarda Shorea a The breaking of the Fellowship.

The Fellowship of the Ring OST – The breaking of the Fellowship

11 komentáře “30 days song challenge – day 24 – a song that you want to play at your funeral

  1. já na svém pohřbu nechci nic, co by lidi rozbrečela. Na jednu bláznivou chvíli mě napadlo zvolit "Psycho" z toho filmu od Hitchcocka, ale pak jsem si uvědomila, že to by přítomným nijak nezvedlo náladu ani nepřipadalo nijak "pohřebně". Asi vyberu něco takového irského, třeba Cry of the Celts. Ale což! Do pohřbu mám ještě fůru času a vy taky 🙂 Musím se zarazit, dřív než si dopodrobna naplánuju celý pohřeb 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.