30 days song challenge – day 14 – a song that no one would expect you to love

Píseň, u které nikdo neočekává, že ji mám ráda. Muzzhehe, tak tady jsem měla jasno od začátku. Jak už jsem psala v předchozím díle tohodle hudebního projektu, většina lidí ode mě očekává, že jsem striktní metloš, respektive gothik a punkáč. Ale tu a tam si poslechnu i věci dost odlišné a světe div se, ono se mi to i líbí:)
A tak je myslím čas na jednu z mých nejoblíbenějších zpěvaček, kterou je pro mě už od dvanácti, kdy jsem byla zblázněná do Divokého anděla (ale nemyslete si, že v té hlavní vlně, Lum musí mít vždycky něco extra a tak tuhle telenovelu sledovala rok po největší mánii na STV1:)) – Natalia Oreiro. Ano, mám ji ráda a její písničky si strašně ráda pouštím, protože latinskoamerické rytmy jsou krásně hopsavé, energické a dodávají dobrou náladu. A co bych tak od ní vybrala? Tak třeba Que digan lo que quieran, poprockový nářez od červenovlasého ďábloanděla:)

Natalia Oreiro – Que digan lo que quieran

Jeden komentář u “30 days song challenge – day 14 – a song that no one would expect you to love

  1. Tu telenovelu jsem asi ve dvanácti taky sledovala… a latinskoamerická hudba je náhodou pěkná, taky na ní občas ulítávám, ikdyž jinak  samozřejme metalistka/rockerka, že x)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.