Tobiášek v plné kráse

Jak jste se nedávno mohli dočíst (tady), přibyl do naší už tak početné rodiny další člen – zrzavý kocourek Tobiášek, který jak některé z vás hned napadlo, dostal jméno po našem oblíbeném hudebníkovi Tobiasi Sammetovi. Že dělá svému jmenovci čest se popřít nedá – jeho vysoký umňoukaný ječák je nepřeslechnutelná kočičí varianta Tobiho zpěvu a jak jsme dnes zjistili, malý Tobík nerad jakoukoli hudbu, ale když začnou hrát Edguy nebo Avantasia, lehne si, stulí se do klubíčka, vrní a poslouchá. Jak je to možné se mě neptejte, každopádně si nevymýšlím:)
A mimoto – Tobíšek je sice malý, ale šikovný, jak se opět projevily vlastnosti jeho slavnějšího jmenovce. A protože jsem vám slíbila jeho fotky a dnes konečně Finn popadl do ruky svou mašinku s objektivem, první várka fotek naší zrzavé kuličky chlupů je tu jen a jen pro vás:)
Tobiášek přemýšlivý aneb nerušte génia
(další fotky pod perexem)

Kočičí zvědavost je nekonečná aneb Tobiáškův skok vplavmo
Teď se zrovna tváří roztomile, jako to nejhodnější miloučké koťátko – když ale začne vprostřed noci cvičit své vysoké C, rychle na něj změníte názor:)
„Zlo už nechodí v černé, ale v oranžové, takže dámy a pánove, dejte si na mě bacha!“ tolik Tobiášek Sammetka, nový člen naší rodiny:)
A že těch zvířat u nás doma rozhodně nežije málo se můžete přesvědčit třeba tu.

8 komentáře “Tobiášek v plné kráse

  1. Krásný! Já mám doma černého Mícka a bílomoura Pajdu, mívali jsme Flajdu a ještě další 🙂 Nevím, kdo je tak blbě pojmenoval… Babička! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.