Lúmennčin únor objektivem mobilního fotoaparátu

Dva měsíce jsem svůj pravidelný fotografický výblitek musela vynechat, protože prostě nebyly fotky. Teď jsem ale zase mačkala spoušť jako divá a vytvořila pár veselých momentek. První várku fotek zobrazuje mini článek nazvaný Anonymous Lum, kde jsem zvěčnila zapíjení demonstrace proti ACTě, ale tím únorové focení zdaleka nekončí.
Únor byl vůbec strašně dlouhý měsíc, přišlo mi, jako by vůbec neměl skončit, jako by to nebyl nejkratší měsíc v roce, pořád se něco dělo, každý únorový den trval nekonečně dlouho. Ale docela jsem si ho užila a i když jsem poslední dny zase unavená (a to prosím prý přichází jaro), vzpomínky na různé šílené únorové zážitky mě stále rozesmívají.

Ano, jsem to já:) Aneb když na sebe jeden magor navleče kroužkovou
zbroj i s kuklou a tváří se jak Johanka z Arku před upálením:))

Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale já lyžuju. Jako v zimě.
A jako na svahu. A s Mamutem. Tohle je důkaz.
A pro jistotu ještě jeden, to kdybyste mi vážně nevěřili:)
Foteček mám víc, ale na zbytku je náš kočičák, který se mi promenádoval před objektivem a chlupáčovi prostě musím věnovat samostatný článek, který vyje v nejbližší době:)

9 komentáře “Lúmennčin únor objektivem mobilního fotoaparátu

  1. jé, to mě vážně překvapilo, že lyžuješ:) Tož já taky, ale letos bohužel mi nevyšla každoroční Itálie, tak jsem lyžovala jen jeden den v Mariánkách- bída bíd. Je to jediný sport, co mě baví 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.