Kočičák (nejen) v krabici

V nedávném článku jsem slíbila, že předvedu fotky našeho malého chlupatého zlatíčka jménem Matyášek a konečně jsem se na chvíli dostala k blogu, abych to mohla realizovat. Fotky jsou (bohužel) nafocené na mobil, takže kvalita je tak na vyrvání si očních bulev, ale co se dá dělat. Můj poctivě vyhrátý foťák jsem ztratila na horách a i když se našel, budu si muset pár dní počkat, než dojde k předání, tak pak snad vytvořím nějaké regulérní normální fotky, i když neumím s tímhle přístrojem nic víc, než mačkat spoušť a nějaká perspektiva či vyvážení bílé je pro mě ne španělská, ale nejmíň indonéská vesnice.
Ale k věci, či lépe řečeno, ke kočce.

Ano, toto je krabice, zavřená a na první pohled obyčejná krabice, ale mávneme kouzelnou hůkou a…
…v krabici je kočka!!! (jo fakt tam je i na přechozí fotce a ne, vůbec mu to nevadí:))
A takhle už je krásně veliký, oproti těmhle fotkám je to vážně rozdíl:))
JÁ HO MILUJU!!! A to myslím smrtelně vážně, je to můj a Mamutův nejmilovanější miláček, zlatíčko, kočičátko, boručínek, chlupáček, micinka, ťufíček….aaaa, dost infantilnosti:) Pokud ještě nemáte kočku, tyhle fotky vás musí přesvědčit, že je to vážná chyba. Že alergie? Blbost, nedávno mi ji doktor našel, ale žádné následky nepociťuju a to i když mám kočičí chlupy úplně všude, včetně jídla. Viva la cats!:)
Více o kočkách na blogu čtěte tady, tady, tady nebo tady.

14 komentáře “Kočičák (nejen) v krabici

 1. Co si pamatuju, náš první kocour mu byl velice podobný … krásná barva.
  Divím se, že zůstane v té krabici … my když vezeme kočičáky k veterináři (cca 3 minuty autem), zvládnou z krabice, ve které byly, udělat cucky.
  A s tou alergií máš pravdu. Já mám prostřední stupeň mimo jiné na chlupy křečků, psů i koček … a chovám všechny tyhle potvůrky v pohodě 🙂

 2. Jednou, za dlouho, si možná pořídím kočku. Víš co, do vlastního bytu.
  Připomíná mi to, že mám fotku Tebe s kočkou. 🙂
  Btw, jestli chceš, tak Tě pak s tím foťákem můžu trochu naučit.

 3. Kočky jsou úžasná stvoření… to bez pochyby a já už dlouho po nějaké toužím… snad se mi jednou poštěstí… 🙂
  Ale k věci, (tedy k té kočce.)zkrátka Matyášek je třída.. je překrásný! Zrzky já nejraději (a ještě ke všemu takhle krásný chlupáček 😉 )

 4. Pěkný kocourek, jenom nějak nechápu poentu..doma mám nádherného kocoura, ale že bych se musel rozplývat asi 5 možnými zdrobnělinami nad jeho krásou jak malí pívo ze čtvrtý třídy ZŠ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.