Anonymous Lum

Slíbila jsem fotečky ze sobotní demonstrace – a tady jsou. No, ony nejsou až tak úplně z demonstrace, tam mi byla taková zima, že jsem byla ráda, že moje zkřehlé hlasivky ze sebe vydaly řev „stop ACTA“, ale z oslavy po ní. Sedíme v Šutru a vedeme intelektuální rozpravu, proč je ACTA svinstvo. Pokud to ještě nevíte, pak si nenechte ujít tento článek i veškeré zdroje k němu, je to počtení, které stojí za to.
Mimochodem, v sobotu nastává další vlna demonstrací a tak doufám, že se na některé z nich s vámi potkám. Já budu určitě na té brněnské – viz tadyhle.

Jsme Anonymous … očekávejte nás, sedíme v Šutru…:)
…mezi Anonymous se dal i Michael Jackson! A jinak samozřejmě ANONYMNĚ, aby si nás
neodchytli ilumináti:))
A abyste věřili, že jsem se jenom neválela v hospodě a netvářila se anonymoušsky, jedno videjko z demonstrace. Akorát jsem na něm jako úplný hegeš, protože všichni skáčou („kdo neskáče je pro ACTA…“) a já neskáču, protože mě bolí nožičky a zrovna v tu chvíli mi není zima, protože jsem se právě vrátila z teplého obchoďáku…epic fail…:))
Nesouhlasíte s ACTOU? Fajn!
A už jste byli demonstrovat? Ne? Proč ne?
Venku je sice zima, ale to neznamená, že vás to ospravedlňuje sedět doma, když se venku srocují davy
a bojují i za vaše právo na svobodu. Čím víc nás bude, tím dříve vláda pochopí, jaké zlo chce
schválit. Máme šanci tuhle bitvu vyhrát, ale musíme se sjednotit všichni.
Neváhejte! Demonstrujte! Brzy už možná nebudete moct!
STOP ACTA!!!

17 komentáře “Anonymous Lum

 1. Proč to musí být vždycky v Sobotu?! Už druhá demoška, které se kvůli tomuto dnu a jeho zasvěcení práci nezúčastním… 🙁

 2. Nedemonstrovala jsem proto, že u nás se zatím demostrace jenom plánuje,ale nic se neděje (typické) a na to abych někam jela jako chudý student nemám chechtáky 😀 Ale moc povedené:)

 3. Skupina Anonymous stejně jako kdokoliv kdo bere spravedlnost do svých rukou by měl (!) být zákonným způsobem potrestán či omezen ve svém působení. Kdyby se jednalo o jednoduchou demonstraci a nejednalo (!) by se o akci až po nějakých (nezákonných) akcích ve světě internetu (ve smyslu napadení internetových serverů)…potom…bych řekl "ano je to demokratické právo demonstrovat" ale (!) – skupina Anonymous napadla internetové servery jako konkrétně české vlády či OSA a to je už braní spravedlnosti do vlastních rukou a tedy jinými slovy doslova závažný trestný čin… proto říkám "nesouhlasím s takovými skupinami" a tedy ani jejich demonstracemi… 🙂

 4. [10]: Jakákoliv vláda, která je zkorumpovaná a vede zemi velmi špatně, jako např. ta naše, nebo organizace, so sabotuje pokrok, jako OSA a podobní (vydavatelé), by měli být exemplárně povražděni, aby bylo budoucím ujasněno, že tohle trpěno nebude.
  Takže Anonymous dělají vlastně jen dobrou práci proti těm, jež ztratili svědomí a vyměnili ho za konto.
  Anonymous byli taky jistě napadáni. Napadána je svoboda, společnosti a vlády si dělají, co chtějí, ale lidi si bohužel neuvědomí, že jsou ve většině, a že tam doopravdy mohou vtrhnout a vyřídit si to.
  Extrémní, já vím. Jen ale odpovídám…

 5. [11]: Nežijeme v "džungli" ale v civilizované společnosti…víc Vám k tomu nenapíšu…protože svými řečmi směřujete ke společnosti z "džungle" (no sáhněte do svého svědomí a paměti)… 🙂

 6. [12]: Nene, to je v pohodě. Já jsem jen vzal Tvůj…přístup, styl, nebo tak něco, snad chápeš, a aplikoval to na poněkud zdravější názor, a sice, že ACTA je hnus a Anonymous jim dávají to, co oni chtějí dát nám (možná trochu jinak, ale přesně to taky udělat nejde).
  Pokud mě nechápeš, nic si z toho nedělej, nejsem dobrý v takovém vysvětlování.

 7. supr, já se naprosto neanonymně účastnila těch pražských akcí, až na lacinou agitku pirátů mám pocit, že to i k něčemu bylo. a byla legrace 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.