Kde se tady vzal ten trpaslík?

Už asi měsíc hustím do Finna aby zveřejnil své nejnovější dílo a on se k tomu ne a ne dokopat. A tak jsem se naštvala a … voalá, tady ho máte:)
Tentokrát budete možná překvapeni – nejde o povídku, ani o báseň ba ani o kresbu či další díl komiksu o Tahmtenovi. Finn na vás totiž vyrukuje rovnou s videem. A ne ledajakým. Jedná se o klauzurní práci do školy (ano, i Grafik v reklamní praxi musí ovládat videotvorbu;)) a shodou okolností se natáčela ve stejný den, kdy BarbarPunk točili svůj klip a tudíž i v den, kdy Lum operovali slepák. No prostě nabitý dubnový víkend:)
A o čem to je? Inu kde se tady krucinál vzal ten trpaslík se patrně nedozvíte, ale zato zažijete spoustu zajímavých přesunů v čase i prostoru, zaběháte si a možná vám bude prozrazeno i něco s mysteriózních tajemství Vesmíru a vůbec všeho… i když, to asi ne. Ale sranda je to pořádná:)

Finnister Wolf uvádí – Kde se tady vzal ten trpaslík?

19 komentáře “Kde se tady vzal ten trpaslík?

  1. Pěkný video 🙂 – Muselo dát hodně práce to natočit a sestříhat a taky kluk co v tom účinkuje musel mít odvahu. Málokdo je natolik otrlý, že na ulici vleze do popelnice, nebo pobíhá po městě v tenkých kalhotech, ve kterých jde vidět všechno, hlavně když jsou mokré. – Klobouk dolů, já bych asi takhle drzá nebyla, někdy je to škoda, člověk se asi obere o spoustu legrace 🙂 Zajímalo by mě, jestli tam na ně vyběhla nějaká škaredá babka a nenadávala, že co tam tak pobíhají 😀
    Škoda, že se ten kluk s trpaslíkem neobjevil na operačním sále, když z Lum tahali střevo, to by byl konec. 😀

  2. [9]: Toho si nešlo nevšimnout. Spíše by bylo skvělé, kdyby jsi udělala s Finnem a hercem rozhovor, třeba je fakt naháněla babka, mě by zajímaly momentky z natáčení 🙂 Opravdu moc 🙂
    A ten hezoun s mečem..jako Legolas… *slint* kde bydlí?

  3. Super video :o) mě se moc líbily ty papuče :o) už jsem myslela, že o ně přijde ve vodě, ale papuče zůstaly :o) Papuche forever :o)))
    * kdyby někdo nevěděl co jsou papuče, tak to jsou bačkory :o) nebo-li domácí obuv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.