Letopisy Narnie na DVD

Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale pro mě to byla pomalu událost století. Na DVD vyšel teď ve středu starý seriál Letopisy Narnie a příštích pár týdnů bude dál pravidelně vycházet. Vy mladší asi ani nevíte o co go (sistr má 15 a na seriál si nevzpomíná), vy starší si možná pamatujete, že v neděli ráno v Jů hele neděle či jak se to tehdy jmenovalo tento seriál dávali.
Já si ho tehdy hrozně zamilovala a když se mi pak do ruky dostaly knihy, četla jsem je z nadšením a zaujetím. Jako starší jsem pak byla ráda, když natočili film a díky tomu znovu vydali všech sedm dílů, které jsem si opět s chutí přečetla. Už mě to tolik neuchvátilo, viděla jsem v těch knihách věci, které jsem jako malá nevnímala a infantilní sloh mě už taky nějak nedostal. Ale pořád mají Letopisy Narnie pro mě své kouzlo.
Proto už se těším, až si pustím starý seriál a budu vzpomínat:) Pokud budete mít cestu kolem trafiky a zajímá vás, jak vypadá Narnie v jiném, než velkofilmovém zpracování, určitě si DVDčko taky pořiďte.
(A já už teď jenom tiše doufám, že jednou vydají i DVD s dalším úžasným seriálem, který mám spojený s nedělními rány a to je Pět dětí a skřítek;) )

10 komentáře “Letopisy Narnie na DVD

  1. coze coze coze?? jak to chcu uplne strasne mooc!:D
    jsem to jako mala zrala, kdyt to davali ve Studio Rosa!
    Dneska me ty filmy moc neberou a ani knihy, jsou vazne pro deti… ale ten serial chci!:D

  2. Letopisy Narnie mě tolik nechytly, ale Pět dětí a skřítek byl úžasnej seriál..:-) Alespoň takové pocity se mi uchovaly. Obávám se totiž, že kdybych to teď viděla znovu, tak už by mi ty děti asi trochu lezly na nervy..:-D

  3. No…já si teda Letopisy Narnie pamatuju a myslím že i více lidí si to pamatuje. Nevím jestli byly natočeny ještě nějaké jiné verze v minulosti ale já si pamatuju jenom jednu verzi (vím, je víc dílů). Ale co se týká grafiky Letopisů Narnie tak ta grafika se mi líbí a to hodně. Skutečně.

  4. onni: já taky byla úplně nadšená, Lucy jsem se teda nejdřív lekla, ale je to roztomile ošklivý dítě:D Celý ten seriál má mizerný triky i kostýmy, ale v tom je právě to kouzlo starých filmů:)
    Jusa: možná že jo, ale byl to taky super seriál, myslím, že by se mi mohl líbit i dnes:) Ráda nostalgicky vzpomínám;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.