Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale pro mě to byla pomalu událost století. Na DVD vyšel teď ve středu starý seriál Letopisy Narnie a příštích pár týdnů bude dál pravidelně vycházet. Vy mladší asi ani nevíte o co go (sistr má 15 a na seriál si nevzpomíná), vy starší si možná pamatujete, že v neděli ráno v Jů hele neděle či jak se to tehdy jmenovalo tento seriál dávali.
Já si ho tehdy hrozně zamilovala a když se mi pak do ruky dostaly knihy, četla jsem je z nadšením a zaujetím. Jako starší jsem pak byla ráda, když natočili film a díky tomu znovu vydali všech sedm dílů, které jsem si opět s chutí přečetla. Už mě to tolik neuchvátilo, viděla jsem v těch knihách věci, které jsem jako malá nevnímala a infantilní sloh mě už taky nějak nedostal. Ale pořád mají Letopisy Narnie pro mě své kouzlo.
Proto už se těším, až si pustím starý seriál a budu vzpomínat:) Pokud budete mít cestu kolem trafiky a zajímá vás, jak vypadá Narnie v jiném, než velkofilmovém zpracování, určitě si DVDčko taky pořiďte.
(A já už teď jenom tiše doufám, že jednou vydají i DVD s dalším úžasným seriálem, který mám spojený s nedělními rány a to je Pět dětí a skřítek;) )
Dneska jsem si DVD nezvládla koupit, tak doufám, že do zítra na pultech vydrží :o)
coze coze coze?? jak to chcu uplne strasne mooc!:D
jsem to jako mala zrala, kdyt to davali ve Studio Rosa!
Dneska me ty filmy moc neberou a ani knihy, jsou vazne pro deti… ale ten serial chci!:D
Letopisy Narnie mě tolik nechytly, ale Pět dětí a skřítek byl úžasnej seriál..:-) Alespoň takové pocity se mi uchovaly. Obávám se totiž, že kdybych to teď viděla znovu, tak už by mi ty děti asi trochu lezly na nervy..:-D
aaa jsem to nasla na Youtube, uplne ta znelka, a ta hnussna Lucy se zubama jako kun, uaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=o5wVZZ2UUNM :D:D:D (ja vim, hrabe mi :D)
lETOPISY JAKO seriál si nepamatuju ale Pět dětí a křítek ano 🙂
V trafice se po tom určitě poohlédnu 🙂
No…já si teda Letopisy Narnie pamatuju a myslím že i více lidí si to pamatuje. Nevím jestli byly natočeny ještě nějaké jiné verze v minulosti ale já si pamatuju jenom jednu verzi (vím, je víc dílů). Ale co se týká grafiky Letopisů Narnie tak ta grafika se mi líbí a to hodně. Skutečně.
onni: já taky byla úplně nadšená, Lucy jsem se teda nejdřív lekla, ale je to roztomile ošklivý dítě:D Celý ten seriál má mizerný triky i kostýmy, ale v tom je právě to kouzlo starých filmů:)
Jusa: možná že jo, ale byl to taky super seriál, myslím, že by se mi mohl líbit i dnes:) Ráda nostalgicky vzpomínám;)
Jů a hele jsem kdysi sledovala, ale též si nevzpomínám. Proto mě to taky docela láká. Asi si to koupím, až to někde uvidím=)
Lumenn, mi ta Lucy pripomnela postavu Dwaina Dibleyho z Trpaslika 😀
onni: hej joo, přesně:D Bože, Dwain Dibley….:D:D:D