Víly, víly a zase víly

Lúmennka se v posledních pár týdnech stala doslova posedlá vílami. Začalo to nevinně, kdy Finn stáhl do photoshopu nové štětce a jedním z nich byly i víly – ty můžete vidět rozeseté všude po blogu. Tehdy, asi dva měsíce zpátky, mě víly zaujaly a zaplnila jsem jimi blog i pokoj (visí mi tu takové citáty dělané ve photoshopu a co je na nich? Ano, víly). Ale tím to neskončilo – začala jsem nějak tíhnout k fialové barvě, nevěděla jsem proč. Pak jsem našla na netu blog jedné zvláštní dívky, která na první pohled vypadá jako jako víla. O dva dny později mě navštívila v meditaci Aytrin – víla s fialovými křídly, můj nový průvodce životem a ochránce. A na závěr toho všeho jsme byli včera s mamkou v obchodě s esoterickými věcmi, ručně dělaným oblečením, čaji, kamínky atd. A na polici na mě čekala knížka Léčení s vílami a karty s těmito nádhernými bytostmi. Takže ta tvrdá ženská jménem Lúmenn teď chodí po trávě a kouká na víly jako na zjevení a obdivuje jejich krásná jemná křídla, křehká napůl astrální, napůll fyzická těla a může se z jejich úžasného světa zbláznit.
A aby vám to nebylo líto, pokud sami víly nevidíte, brouzdla jsem internetem a našla kopec obrázků. Ať žijí víly! Mám vás ráda, moje milé křehké krásky:)
Něžná anime víla, žijící na kloboučcích hub

***
Něžná a zasněná…
***
Při procházce v lese se dívejte pozorně a třeba zahlédnete právě takové víly
vykukovat z kořenoví:)
***
Našlapujte tiše, víly taky občas spí a jejich krása je křehká…
***
… křehčí než sněhové vločky
***
Andělé přírody niky nepochopí náš materialistický svět, ale my jsme schopni pochopit
svět jejich, svět jemný a průsvitný…tak se o to alespoň pokusme:)
***
Nebojte se tančit na stéblech trávy či řapících podzimních listů…
***
… nebojte se hrát melodii svého srdce
***
Víly ji vždy uslyší a pomohou vám ji zazpívat, i když sami zapomenete slova
***
Modré odlesky tančí po hladině…vidíš, jak jsou maličké?
***
Ale víly mají i přes svou křehkost velikou moc…
***
…tak otevři své srdce a uchop ji do dlaní. Není se čeho bát:)
Matka příroda dává své požehnání všem, kdo ještě nezapomněli snít

13 komentáře “Víly, víly a zase víly

  1. Tedy, opravdu krásné 🙂
    Víly jsou takové..echm..jak bych to vyjádřila…jednu dobu jsem je také zbožňovala..přes ně jsem se propracovávala dál a dál…jsou opravdu..úžasné  😉
    Ehm.. a pokud se nepletu tak 8. obrázek je  kreslený podle krásné předlohy, která zase pro změnu mě…visí kolem puzzle od Victorii Francés 🙂

  2. Kiqi – 8. obrázek je podle obrázku od cosmosue na deviantart, můžeš si ji tam zkusit najít – má tam hodně takových krásných fantasy témat.
    Tady z těch se mi líbí hlavně 5, 6, 7 a 10. 🙂  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.