Nové magické články IV.

Již tradiční „reklama“ na Posla světla tentokrát přináší:
„Zlí“ lidé a hloupí lidé
Už dlouho kolem sebe nosím svůj „ochranný štít“ ze světla a lásky a díky němu zvládám hodně negací prostě odrazit a dál se s nima netrápit. Nadávky, které mě dřív zasáhly, mě míjí a urazi mě nějak bolestně je pro většinu lidí čím dál těžší. Jsem za to hodně vděčná, můžu se díky tomu cítit volnější a víc v pohodě. Ale stále je něco, co mě dokáže vytočit a u čeho štít selhává a negace jím projde jako horký nůž máslem.
Je to lidská hloupost.
Celý článek si můžete přečíst TADY.
Více avíz na články pod perexem.

Základy démonologie aneb nepřítele musíte znát, abyste ho mohli porazit
Sice se mi nechce konstruktivní energie těchto stránek narušovat něčím takovým, jako je démonologie, ale nemůžu jinak. Poslední dobou se stále více setkávám s lidmi, kteří mluví o démonech rádoby zasvěceně, ale vlastně nevědí nic nebo s lidmi, kteří se s nimi chtějí kontaktovat či paktovat. Ale nejen pro ně bude tento článek. Ten totiž bude sloužit i vám, kteří by se démonům radši vyhnuli a taky těm, co si nevědí rady s potvorami, které se jim producírují ve snech či po pokoji a chtěli by se jich zbavit, ale nevědí jak.
Celý článek o démonech a obraně proti nim je k přečtení TADY.
Návrat andílků(!) a nová poselství
Poslední dva týdny byly pro mě docela krušné, sice jsem měla dobrou náladu, ale to jen na povrchu – uvnitř mi bylo jaksi smutnoprázdno. Nešlo mi moc meditovat ani jsem se nemohla spojit s Nathielem a Arukim, ani s Aytrinkou.
Ale tomu všemu předcházel ještě zvláštní zážitek – prostě jsem klasicky večer ležela v posteli a povídala si se „svýma“ jemnohmotnýma a najednou koukám na Nathiela a on má křídla! Jen se na mě podíval, rozesmál se a povídá: „Copak jsi to nevěděla už od začátku?“ No koukala jsem s otevřenou pusou, jasně, že jsem to tušila, ale byla jsem přesvědčená, že každý člověk má jen jednoho anděla. A hned další den si čtu v jedné knížce a dozvím se, že andělů má hodně lidí i více, třeba dva tři nebo i víc:)
Celý mystický zážitkový článek čtěte TU.
Doplnění článku o vílách – oreády a plejády
Před pár týdny jsem napsala článek o druzích víl – z věčné potřeby člověka škatulkovat a zpřehledňovat pramení to, že rozdělil všechna zvířata i rostliny a u toho nezapomněl ani na magické bytosti. V předchozím článku píšu o najádách, dryjádách a nymfách, dnes to ještě doplním o dva „druhy“, na které jsem minule pozapomněla.
Zbytek článku o vílách si můžete přečíst ZDE.
Ode mě pro vás
Jak jsem nedávno avizovala, plánuji pro vás dělat ještě více, než jen zodpovídat dotazy. Protože je však tato práce náročná, nemohu, ač bych sebevíc chtěla, ji dělat pro vás všechny a zadarmo. A tak jsem nakonce po dlouhé úvaze stvořila tuhle nabídku, kterou můžete, ale nemusíte využít a která se snad bude časem rozšiřovat o další možnosti. Tímto vám všem děkuji za projevený zájem a doufám, že budete spokojení.
Celý článek čtěte TADY.
Odpovídala jsem také na otázky ohledně strachu ze tmy a vizualizací (tadyhle) a taky na to, kdo mě učí magii, zda tedy vůbec někdo (tady).
Pod tento článek nelze vkládat komentáře (ale to už všichni víte, nemusím to sem psát;)), máte-li co říci k tématům článků či jejich obsahu, vyjádřete prosím přímo pod nimi:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.