Nové magické články I.

Ze začátku bude upozorňování na nové články na Poslu světla asi dost chaotické, snad to vymyslím nějak lépe. Nicméně níže v tomto článku najdete ochutnávku nových článků plus odkazy na ně – je to sice pracnější, ale věřím, že se vám v příjemně laděném prostředí druhého blogu budou tyhle články lépe číst a stejně tak i doufám, že je budete komentovat stejně hojně, jako kdyby byly tady. A co tedy za dnešek přibylo?

Nástroje pro praktikování magie – rubrika Magická praxe
Nůž, svíčka, kalich, vonné tyčinky, větvičky stromů, vykládací karty…to vše si jistě vybavíte pod pojmem magické pomůcky. Ale ono slovo pomůcky je zde velmi důležité – k magii totiž nepotřebujete nic více, než sílu vaší mysli, vše ostatní jsou pouze věci, které pomohou vašim myšlenkám, aby se zkoncentrovaly a zaměřily na účel, jehož se snažíte dosáhnout.
Celý článek si můžete přečíst TADY.
Co je to rituál? – rubrika Rituály
(…) Rituálů je bezpočet, ale slovo rituál má i jiný význam, než jen pravidelně opakovanou činnost, a člověk, co se zajímá o magii si tento význam určitě vybaví.
Jistě vidíte nějakého mága, jak sedí v potemnělé místnosti, kolem hoří svíčky, na obloze září úplněk a mág kreslí symboly a přednáší zaříkadla. Ano, to je ten rituál, který jsem měla na mysli a takovým se budu i věnovat v této rubrice. Jenomže si ne přímo tak, jak si to představujete. Nečekejte žádné formulky a předpisy, jak si přivolat lásku, peníze či cokoli jiného. Na to vám žádný rituál nepomůže – protože rituál je jen nástroj ke koncentraci myšlenek, činnost (jako zapalování svíček, malování symbolů, pálení kadidla atd.) je jen doplněk k síle myšlenky, která je hybným mechanismem celé magie.
Celý článek najdete ZDE.
Lúmennčina poradna
Často mi na mail chodí dotazy ohledně nejrůznějších problémů, ptáte se mě na radu, hledáte cestu a chcete pomoci. Tyhle maily mě moc těší a protože pomáhání lidem jsem si vyvolila za svoji životní cestu, chci vás vyzvat, abyste v těchto žádostech a dotazech pokračovali.
S čím se na mě můžete obrátit?
Celý článek se nachází TADY.
Mí jemnohmotní přátelé – rubrika Moje zážitky a pokroky
Každý člověk má svého anděla, který jej provází životem – podobně rostliny mají svoji vílu. Ale kolem některých lidí je koncentrace jemnohmotných vyšší – jsou to zejména vtělení elementálové, víly, elfové, andělé a další duše jiné než lidské a pak samozřejmě lidé magicky aktivní, kteří jsou schopni si přátele z jemnohmotného světa přivolat. Já se pravidelně setkávám s několika bytostmi, které bych vám ráda představila (a všichni se na to už nedočkavě třesou, přece jen, budou teď slavní:)).
Celý článek si můžete přečíst na tomto odkaze.
Pod tento článek nelze vkládat komentáře záměrně, vše, co chcete říct k tématům článků a k jejich obsahu učiňte přímo na webu poselsvetla.blog.cz, díky za pochopení:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.