Barbaři na Favále (listopad 2010)

bp
Tohle vskutku nejde nezveřejnit!
Už nějakou dobu vám slibuju jedno video, které zaručeně musíte vidět a dnes jsem se konečně dokopala k tomu ho zveřejnit. Bylo nebylo, stalo se na koncertě 8.listopadu loňského roku, kterýžto se uskutečnil u příležitosti pasování prváků  fakulty religionistiky v brněnském klubu Favál.
Koncert se vydařil, lidi pogovali, pařili, skákali a dováděli, až najednou se stalo „cosi“ a pořadatelé z klubu se rozhodli všechno utnout ještě před tím, než kluci dohráli. Vzhledem k tomu, že to ten měsíc bylo už tuším potřetí, co kluky někdo vyprovázel předčasně, není divu, že jim to zvedlo mandle a rozhodli se pro správnej punkovej rajot:) Jak to dopadlo můžete vidět na videu níže:)

Nevím, kdo je autorem tohoto videa a pokud tento článek náhodou najde, nechť se přihlásí, ať jej mohu dopsat jako zdroj úžasné podívané:) Věřím, že za pár let to bude legenda:) Díky za zvěčnění:)
PS: pokud nemáte tucha, proč zveřejňuji tohle video a zajímám se o nějakou šílenou punkovku, přečtěte si tuhle rubriku a měli byste mít jasno:)

5 komentáře “Barbaři na Favále (listopad 2010)

  1. No…vzhledem k našim "skvělým" reprákům a mýmu sluchu…slyšim z toho úplný hovno 😀 Škoda, tohle mě fakt zajímalo…ale co, je z toho hezká pantomima….

  2. [3]: prý se nějak přetáhla doba vyhrazená pro hraní či co, každopádně to nebylo úplně fér, ale ani ten rajot nebyl úplně oprávněnej:) Za tu srandu to ale stálo:)

  3. No ja vim presne proc to udelali 😀 che che. Nejdriv jim vadilo plivani ohne, kdyz to prekousli , zacala jim vadit nase pirotechnyka… no a pak jsem zarval vsichni na podium, nabehli tam gorily, ktere zacali vsechny zhazovat i s kapelou 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.