Barbar Punk – proč nová rubrika?

bp
Kdo patříte mezi pravidelné čtenáře těchto stránek, tak určitě víte kdo jsou Barbar Punk a taky víte, že se o nich často zmiňuji. Ano, jsou to moji kamarádi a Mamut je už nějaký ten měsíc můj přítel (ačkoli je náš vztah velice volný, jenomže jak jinak nazvat dva lidi, co se milují?:)).
Inu kluky prostě znám jako své boty, svého času jsem s nimi byla skoro na každé zkoušce a sama sebe považuji za nejdůležitějšího člena kapely (i když to nikdo jiný neuznává) – samozvaně jsem se jmenovala do funkce backstage managera:D. A jako člověk v takto zásadní a zodpovědné funkci jsem už nějakou dobu nespokojená s úrovní stránek kapely a její propagací na webu, komunikací s fanoušky skrz internet a s katastrofálním nedodáváním novinek (na stránkách třeba není ani slovo o výměně bubeníka!).
A tak jsem si řekla, že toho mám dost a vezmu situaci do svých rukou. Veškeré novinky o kapele se dozvíte tady a to z první ruky. A nejen to:)
V plánu je přehled všech odehraných koncertů, včetně krátkých reportů z nich (resp. z těch, na nichž jsem byla) a fotogalerií, seznam všech členů kapely s informacemi o nich, texty k písním zbavené hrubek (což bude trvdý oříšek) a v neposlední řadě i veškeré novinky, týkající se kapely – kde budou hrát, jak jim to šlo, co se plánuje atd.
Nevím, nakolik vás budou zajímat osudy jedné zatím stále ještě amatérské folk-punkové kapely z Brna, ale věřím, že vy, co Barbary neznáte, je rádi poznáte a vy, co je znáte, budete za nové kvalitnější informace vděční:)
KROOOM!

14 komentáře “Barbar Punk – proč nová rubrika?

 1. Bar-bar punk!xD Konečně dobrej nápad, neznat kluky z druhé ruky (juch, rýmuju se.xD), nikdy nevím, kdy a kde hrajou, tak snad to teď bude lepší.:)

 2. Mám vlezlý dotaz, Lúmenn: nebyl náhodou Mamut dneska (čili v sobotu 16.10.) v Brně na dřevárně (Čas odplaty)? Já ho teda viděla jenom na nějaké fotce tady u tebe na blogu, takže možná jsem si ho s někým spletla, ale nemohla jsem se zbavit dojmu, že to je on… Nemůžu si pomoct, pořád mi to vrtá hlavou 🙂

 3. [5]: nikolivěk, bylo nám to nabízeno ale oba jsme nakonec odmítli, pokud mohu soudit až do oběda spal vedle mě v posteli a paty z domu jsme vytáhli až odpoledne, takže dřevárnu jsme fakt nestíhali:)

 4. Lumenn, já ti do toho nechci nějak mluvit, ale možná by ses klukům do toho neměla tak montovat, pokud si chceš udělat rubriku o barbar punku tady na blogu, tak proč ne, spousta lidí určitě rádo uvítá reportáže s koncíků a novinky bez hrubek, ale zase prohlašovat se manažera kapely, to už je trošku moc ne? Nehledě na to, že propagaci kapely na netu zvládá dle mého názoru Horset líp než bravůrně.
  A taky by nebylo od věci se kluků zeptat, jestli mají o tvé manažerování vůbec zájem, což myslím, že asi moc ohlasů nesklidíš, vzhledem k tomu, že se všichni řídí pravidlem, že ženská v kapele je hotový neštěstí.

 5. Dobrej vtip, alespon teda myslim ze to sem pises ze srandy, mohla bys k tomu jeste napsat "jachacha" , aby to kazdej pochopil…. Sory, ze na strankach nemame reporty, holt kdyz k nam prijdou novinari, co o nas neco chteji napsat, tak muzou, nevim sice co ma paparaci spolecnyho s manazerstvim, ale ok 😀

  Ale co se tyce manazerske prace , hmm nevidim ze bys neco udelala, kromne toho ze ses jim nazvala 😀 hrani koncertu jsem z 55% domlouval ja a zbytek Mamut. Klip jsem navrhoval (scenar,misto nataceni…) a zhanel rekvizity sam. Nahravaci studio za levnou cennu, jsem taky zehnal ja. Stranky co mame jsem delal taky ja a pokud se ti nelibi tak mrkni na stranky jinych kapel. treba se ti taky nebudou libit a proto se prohlasis za jejich manazera ….  ale porat nevim co report ma spolecnyho s manazerstvim 🙂

 6. [9]: ježiš Horsetexi, to bylo ze srandy, chápeš, prostě vtip, říkám to o sobě z prdele už rok, jestli sis nevšiml:D a jinak Mamut o tomhle všem ví, měli jsme o tom docela dlouho debatu, neměl s tím problém narozdíl od tebe. Máš pocit, že reportáže z koncíků a to, že vás chci propagovat u sebe na svých vlastních stránkách je něco špatnýho? Na stránkách co děláš není Horsetexi třeba ani zmínka o zásadní změně v kapele, tedy o výmeně bubeníka, což je podle mě docela špatné, nemyslíš?

 7. jo v pohode dneska jsem malo spal, tak jsem to nejspis pochopil jinak :-D… kazdopadne to proc tam neni to s bubenikem ti reknu v soukromi, ma to svuj smysl

 8. Jéééé, pane Horset, mě by taky zajímala ta přísně tajná informace, proč nikde nejni zmínka o mém odchodu z BBP bigbendu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.