Barbar Mamut ještě neřekl v superstar své poslední slovo

Mamutkova cesta touhle soutěží byla celá plná náhlých zvratů a šíleností. Nejprve to vypadalo, že neprojde ani k „velké porotě“, pak se zdálo, že ho (a přiznejme si, že poměrně oprávněně) vyhodí a nakonec prošel až do divadla, kde si kladl otázku, čím zaujme. A jak bylo vidět v ukázkách, zaujal pořádně sprostou písničkou od porno-filkaře Záviše. Takže se budeme mít o víkendu na co dívat:)
Jenomže největší zvrat jeho suprstárové kariéry přišel nedávno. O víkendu se totiž ukázalo, že Mamut dokázal něco, co před ním zatím žádný soutěžící. Stanul v divadle v TOP stovce zpěváků a zároveň byl zařazen kvůli svému excentrickému zjevu i do Hvězdné pěchoty. Na jednu stranu nelichotivé, na stranu druhou nová příležitost všem nakopat zadek a o finálovém večeru si ještě pořádně zajuchat i s badnou dřevárníků, kteří přijedou v kostýmech a udělají na Suprstár pořádný pogo!
Pokud chcete Mamutovi (a jeho barbarsky oděným fanouškům, k nimž se můžete přidat i vy) dopřát tuhle šanci, hlasujte
(pro hlasování je nutné být přihlášen, blogerům z blogu.cz na to ovšem stačí přihlašovací jméno
a heslo z blogu. Ostatním zabere registrace asi minutku. Hlasovat se dá každý den!)
Prosím, sdílejte to i na FB, vytvořen událost je tady: Hlasuju pro barbara Mamuta ve Hvězdné pěchotě
A pokud se chcete pobavit otázkami čtenářů Aha, které na Mamutexe směřovali (směřovali, ti čtenáři, ne směřovaly, ty otázky, aby bylo jasno;)) před dvěma dny, čtěte tadyhle.
A ano, vskutku jsem přítelkyni tohodle hřmotného, skoro dvoumetrového barbara a vskutku se o něj nemíním s nikým dělit. A jestli bydlíme v jeskyni? Občas mám ten pocit…:)

17 komentáře “Barbar Mamut ještě neřekl v superstar své poslední slovo

  1. Když jsem ho poprvé viděla, zadala jsem jeho jméno do Google a našla jeho FB, kde jsem viděla, že je ve vztahu s nějakou Lúmenn… a já si tehdy říkala, že už jsem to někde slyšela. Pak mi došlo, že to nejspíš budeš ty. 😀

  2. Jsem zmatená… ne že bych nevěděla, že se jmenuje Barbar Mamut, ale proč o něm někdy píšou jako o Tomášovi a někdy jako o Lukášovi?

  3. [8]: Tomáš má napsáno v občance a Lukáš je překlep nějakýho ožralýho redaktora pochybnýho plátku jménem AHA, už jsem jim psala ale obávám se, že se tím nebudou zabývat:/

  4. Ten tvůj barbar je vážně číslo Lúmennko.^^Nedivím se, že by ses nedělila. Každopádně doufám, že jim to v té superstar řádně natře a dostane se co nejdál. Budu držet pěsti.;)

  5. Tohle video jsem viděla (a normálně superstáry nekoukám, viděla jsem jen odkaz na video).
    A byla jsem pobavena a nadšena, těšilo mě, že jim to tak skvěle natřel (protože ona podivná porota si taky nebere servítky a leckterému soutěžícímu rozhodí emoce). Mamut to skvěle oživil a přála bych mu postup aspoň ještě do jednoho kola (obávám se, že dál než do třetího se nedostane).
    Ať žije recese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.