Antifa, barbaři a zákazy aneb jak to bylo doopravdy

Možná patříte mezi fanoušky punkové hudby a letos jste se rozhodli jet na festival Pod Parou. A možná taky čtete tento blog a víte, že můj přítel Mamut a moji (a jeho) kamarádi hrají v kapele Barbar Punk, které se letos povedlo po roce hraní zajistit si na tomto největším tuzemském punkovém fesťáku místo. A tak jste možná byli překvapeni, že tam Barbaři nakonec bez jakéhokoli vysvětlení nehráli a místo nich nakonec vystoupila (musím dodat, že spřátelená) kapela Inseminační stanice.
Co se stalo? Jak je možné, že bez jakýchkoli upozornění zmizí z programu jedna kapela a je narychlo nahrazena druhou? Inu, žijeme sice ve 21.století, plném svobody názorů a postojů, ale někdy vše není tak ideální, jak bychom si přáli…

Dokud byli Barbaři malá bezvýznamná garážová kapelka, nikdo se o ně moc nezajímal a oni si vesele hráli a rozdávali svou hudbou radost a veselí. Pomalu se to ale začalo měnit v době, kdy na místo nespolehlivého basáka Soníka přijali nového člena, svého dlouholetého kamaráda Dejva. V té době se pomalu ale jistě zvedala úroveň kapely, hráli více a kvalitněji, koncerty pořádali na větších pódiích i klubech a není divu, že si jich začalo všímat i více lidí.
Vše vyvrcholilo letos v dubnu, kdy se v Mandragoře konala akce s názvem „Memoriál Jegora Letova“. O tomto týpkovi toho na českém internetu moc nenajdete, kromě toho, že to byl jeden z prvních propagátorů punkové hudby v Rusku. A přesně z toho důvodu na téhle akci, pořádané zčásti jako oslava narozenin jednoho známého, zčásti jako akce pro veřejnost, zahráli i Barbaři. Kromě nich se na pódiu objevili i naši kamarádi z Vyškova, kapela Princip násilné smrti a zatančila a zazpívala romská skupina Kamastedževel.
Já tam taky byla – pohodová akce, fajn atmosféra, pogo, pivka…prostě klasický punkový koncík.
Jenomže! To jsme ještě nikdo netušili, kolik problémů v budoucnu tahle akce kapele přinese. Doslechla se totiž Antifa (ano, taková ta organizace, co prý bojuje proti šíření nacismu, resp. neonacismu – zjednodušeně řečeno bojuje proti „pleškám“), ano, Antifa se doslechla, že nějaká punková skupina prý hrála na téhle akci. Akci, která má v názvu nejen punkového hudebníka z Ruska, ale taky zakladatele Národně bolševické strany, jejíž odnož působí v mnoha zemích Evropy, včetně ČR. Strany, jejímž členem je čirou náhodou i basák z Barbar Punku – Dejv.
A byl oheň na střeše.Na webu Barbarů se začaly množit nenávistné komentáře a rozjížděly se debaty o tom, co jsou Barbaři pro NBS a co je NBS pro ně. A v neposlední řadě – co je to vlastně NBS. Náckové? Levičáci? Provokatéři?
Na koncertě o měsíc později v brněnském středisku volného času Lampa se jeden z iniciátorů těchto diskuzí objevil, patrně měl zkontrolovat, co všechno Barbaři na svých koncertech provádějí. Jestli čekal hajlování nebo srpy a kladiva, byl zklamán. Každý, kdo kluky zná ví, že NBS jsou Dejvova politická libůstka (on sám politologii studuje), která s kapelou nijak nesouvisí.
Ale semínko pochybností bylo zaseto a milý chlapec – monitorovač, jehož jméno zde přese všechno, co mým blízkým přátelům udělal, neprozradím, tento chlapec byl Barbary pozván k přátelskému rozhovoru, kde mu měli kluci v plánu vysvětlit, jak se to s těmi „nacboly“ ve skutečnosti je. Nejenže odmítl, ale dokonce všem lhal do očí, že není vůbec on, člen Antify a známá tvář internetu, ale že je někdo úplně jiný a je tam úplně náhodou. I když chodil s Horsetovou přítelkyní Evčou do práce a ona jeho tvář vídala denně dva roky a bezpečně ho poznala, stejně nepřiznal, že je, kým je a zbaběle utekl. Argumenty si vyslechnout odmítl a pomluvy podle všeho šířil dál.
A šířil je tak vehementně, že když bylo týden před Párou a kluci už se pomalu chystali na největší vystoupení ve své zatím krátké kariéře, přišel od organizátorů fesťáku nemilý e-mail. Stálo v něm, že je jim to líto, ale díky zásahům a tlaku lidí z vyšších míst musí vystoupení Barbar Punku na Pod Parou zrušit. Jinými slovy – někomu se nelíbíte a tak tam hrát nebudete! Je nám fuk, jak to je doopravdy, je nám fuk, že nejste žádní nácci, antifa něco řekla a tak se nedá nic dělat, ale musíme vás ve svobodné zemi v jednadvacátém století na punkovém fesťáku zakázat.
Nakonec tam Barbaři přeze všechno jeli a nejenže tam jeli, oni tam i zahráli – sice v poli, napojení na stánek, ale zahráli. A dokázali všem, co se na ně přišli podívat, že nejsou žádní náckové a že pomluvy, které o nich šíří Antifa, jsou nesmyslné lži. Hodně punkáčů je uznale poplácalo po zádech a popřálo jim hodně štěstí, protože boj proti pomluvám je často dlouhý a náročný. A ne vždy z něj lze vyjít jako vítěz, zvlášť když ulhaný protivník má větší možnosti.
Barbar Punk je nazýván nacistickou kapelou, v lepším případě kapelou propagující sporné hnutí Národních bolševiků. Pojďme se tedy mrknout na základní argumenty pomlouvačů (zejména z řad Antify) proti Barbar Punku a ukažme si, jak to je:
Argument: Barbaři jsou členové nacistického hnutí a propagují nacismus
Protiargument: Jeden člen Barbar Punku, Dejv, je skutečně členem NBS – ČS (Národní bolševické strany Československa), která se k nacistické ideologii nehlásí a nikdy nehlásila. Dejv se zajímá o politologii i politiku a v téhle straně si realizuje své osobní zájmy, tak jako jiní lidé jsou třeba členy jiných politických stran. Podobným zájmem je pro něj kapela, ve které hraje na basu, a koncerty ani zkoušky nevyužívá k politické agitaci ani prezentaci svých názorů.
Ostatní členové kapely k NBS nemají žádný vztah, ale ztotožňují se s některými názory, které tahle strana má. Z toho zejména sdílí názor, který je blízký i mě (cituji):
Národní bolševismus (…) je filozofií, je ideologií, je vírou i stylem života. Ať tak či onak, jeho podstatou (…) je osvobození člověka. Proto je jeho hlavním cílem vytvoření zcela nové civilizace – společnosti svobodných a nezkrotných mužů a žen umožňující každému člověku žít podle mentality, přesvědčení, kultury a životního stylu, který mu vyhovuje, čímž se mu nejen zásadním způsobem zkvalitní život, ale on sám dosáhne zcela nových možností nejen v oblasti osobního rozvoje. Tato nová společnost bude založená na zcela opačných principech než ta dnešní – bude decentralizovaná, atomizovaná, rozdělená do sítě svobodných, na principu rovnosti a dobrovolnosti organizovaných komun(it). Tyto komuny budou dobrovolně zakládány a tvořeny skupinami lidí, které spojují stejné názory, mentality, přesvědčení, životní styl, či cokoliv jiného skrze co jim vyhovuje žít spolu ve skupině. V těchto komunitách si tak budou moci lidé žít podle svých vlastních zákonů a principů, omezených jen tak, aby jimi nebyly omezovány jiné komuny a byla zachována funkčnost a celistvost společnosti. Jednotlivé komuny pak budou svázány do federativních národních celků spojujících je jednou národní identitou (kultura, jazyk, mentalita…) a federální vládou. Federální vlády budou tvořeny zástupci jednotlivých komun (své zástupce si každá komuna vybere sama podle svého), kteří budou kolektivně řídit společnou federativní ekonomiku (na níž se budou podílet všechny komuny), rozhodovat o společné obrané politice federace a prostřednictvím zákonů dohlížet na to, aby žádá z komun neomezovala jiné komuny. Vše ostatní zůstane v moci samospráv komun. Tato forma společnosti není na rozdíl od stovek různých utopických teorií a představ ničím neproveditelným, neboť je to model podle kterého žili již před tisíci lety naši předkové. Jedná se tak vlastně o návrat k ověřeným principům organizace společnosti za zachování pokroku, výdobytků a zkušeností, které jsem za staletí od té doby získali. (Více viz na stránkách narodni-bolsevik.org)
Tento názor nejenže nepropaguje nacismus nebo jinou totalitní ideologii, ale navíc dokonce mluví o toleranci a spolupráci mezi lidmi.
A protože ostatním členům kapely tolerantní a pohodově vyjádřené názory, ať už jsou jakkoli šílené, nevadí, berou Dejva i s jeho politickou „úchylkou“; nehledě na to, že je to jejich dlouholetý výborný kamarád, s Mamutem se zná už od základní školy.
Argument: Barbaři jsou zakuklení nácci, protože používají runy.
Protiargument: Ano, kapela Barbar Punk má skutečně ve znaku nápis v severských runách. To proto, že se hlásí k pohanským odkazům a k severské mytologii. Inu, koho jiného mají uznávat barbaři, než severské bohy jako je Thor a Odin!:) Runové písmo tak odkazuje na dobu těchto božstev, pověsti o nich a sílu barbarů, ukrytou v dávných legendách.
Argument: Barbaři jsou beztak nacbolové, protože byli na jejich akci.
Protiargument: Taky jsem byla na jejich akci a nejsem jejich členem, ba ani nijak zvlášť nesdílím jejich názory. Tahle akce proběhla někdy v létě na náměstí v Brně a sháněli jsme na ní podpisy na petici proti zákazu pouličních hudebníků. Kromě hraní na kytary a sbírání podpisů tam Dejv a další kamarádi, kteří se zajímají o národní bolševismus, mávali transparentem s nápisem „Politici i strany smrdí“. Což je docela trefný postřeh, snímž souhlasím.
akce
Muhehe, usvědčující důkaz (jj, jsem tam taky, sedím vzadu vlevo:)) Politici i strany smrdí. Nic víc a nic míň tahle fotka neříká. Ti, kdo brojí proti klukům z ní ale vyvozují bůhvíjaké zlonárodobolševické názory. Mohu vás ujistit, že jiný názor, než že politika je sračka ani Mamut, ani Horset nemají:) A Dejv je politolog, s ním nemá cenu se o tomhle bavit – vždycky je to tak na dvě hodiny:D
Argument: Barbaři jsou prostě náglové a basta!
Protiargument: Na tohle se už nedá říct nic. Jenom snad doporučit všem používat zdravý rozum. Co jsem si četla věci na stránkách oněch „zloduchů nacbolů“, nenašla jsem nic, co by zavánělo nacismem, neonacismem nebo jakýmkoli jiným hnutím, potlačujícím lidská práva. Naopak jejich názory jsou často podobné, jako názory jež slýchávám z úst punkáčů. S mnohými nesouhlasím nebo je nesdílím, ale i přesto považuji Dejva za svého kamaráda. Podobně tak i Mamut s Horsetem.
Barbar Punk zpívají o radosti, chlastu a pařbách, o krásných zemích, kde žijí svobodně barbaři, o přírodě, o pohanství a zase o chlastu, o krásných ženách, o radosti ze života, o hlupácích, co žijí konzumním způsobem života, o lidech, co se neumí radovat a přitom je to tak snadné. Barbaři rozdávají radost, smích a pohodu. Kde jsem byla, tam hádky spíš urovnávali a rvačky zklidňovali, než aby je vyvolávali. Chtějí, aby se lidé měli rádi a aby spolu vycházeli, i když jsou třeba odlišní.
Jestli tohle dělají náckové, tak jsem barbaří bůh srandy.
Prosím – uvidíte-li někde na internetu debatu na téma barbaři, Barbar Punk, NBS ČS, nacbolové, náckové a podobně, odkažte diskutující na tento článek. Lidi, kteří bojují za lásku a radost v lidských srdcích nesmírně trápí, že o nich kolují lži a že je jejich veselá hudba zakazována kvůli nesmyslným pomluvám. Pomozte šířit tento text a s ním i pravdu. Čím dříve se antifácká bouře pomluv přežene, tím lépe. 
A antifě a všem, co tvrdí, že Barbar Punk jsou nácci, vzkazuji toto: Chcete bojovat proti lidské netoleranci, rasové a náboženské nesnášenlivosti? Chcete bojovat proti zaslepeným lidem, co se mlátí hlava nehlava, jen proto, že někdo má jiný názor než oni? Chcete bojovat proti hajlujícím idiotům, co si myslí, že Hitler je jejich pánbu? TAK TO KURVA DĚLEJTE a přestaňte střílet do vlastních řad.

25 komentáře “Antifa, barbaři a zákazy aneb jak to bylo doopravdy

 1. Vážně nevím o co jde, ale i přesto jsem si celý článek přečetla.
  Nechápu jak vám vůbec mohli zakázat hrát, když žádné důkazy o tom že jste nacisti nejsou! … Uhm tihle šťouralové mě opravdu rozčilují, místo toho aby opravdu bojovali proti tupcům uznávajících Hitlera, tak budou znepříjemňovat život normálním lidem.
  To je normálně v p*deli ….

 2. Tak mi konečně někdo osvětlil, jak to ve skutečnosti bylo, děkuji!:)

  Jinak, ma antifu mám svůj názor – a není úplně z nějpěknějších. Kromě toho že smrdí politici a strany smrdí taky všichni extrémisti …

 3. Probohy. Národního bolševika, jakožto hlavně recesisticko-provokatérskou skupinu proti současnému stavu politiky, potažmo státu, si založili Radegast s Dejvem a pár dalších, aneb když se sejdou dva politologové… hlavně Antifa sama je organizace značně rozporuplná.
  Opravdu nechápu, jak na základě takovýchto "důkazů", ať už o čemkoliv, mohli organizátoři PP zakázat vystoupení.

  P.S: Byla jsem tam taky.

 4. o Barbar Punku jsem dost slyšela a občas je poslouchám, ale nějaký žblebty o tom že jsou náckové jsem teda ještě neviděla. takže o tom čtu poprvé a přijde mi to dost vtipný. magor jako magor. Bolševíci jsou dost směšný 😀 antifa to samý (ideologie hezká, realizace děsná). toť vše.
  ..navíc známý řiali že na páře byli přímo opravdový náckové a prej tam normálně pařili v trikách Thor Steinar. nikdo si jich nevšímal a oni si nevšímali jich.
  njn paradox v tomhle divnym světě. držim palce klukum z BP za rok to určitě vyjde líp 😉 🙂

 5. Omg… Antifu by měl někdo konečně srovnat do latě, aby přestali vidět nazi symboly úplně všude…

  Jedné mé oblíbené kapele též zatrhli koncert a kontrolují, aby nehrála nikde jinde… Na jiné zase chodí "monitorovat" aby pak mohli smutně ostatním oznámit, že se tam nehajlovalo, ale určitě se příště bude a všichni, co tam byli, jsou nácci a basta.

  Takže znovat – omg!

 6. Jo,jo, Lumennko, vystihla jsi to krásně. Akorát je škoda, že s těma magorama antifáka, zvlaště pak s mým exkolegou není kloudná řeč, uvedu příklad, když jsme byli na mighrty sounds a s horsetem jsme se šli mrknout po tričkách, protože jsem si chtěla odvézt suvenýr, viděli jsme cedulu trička za 200 a šli jsme se podívat blíž co tam mají. Ani jsme se nestačili mrknout a už jsem slyšela známý hlas, co řval, vypadni ty zasranej bolševiku :D, no ano byl,to můj exkolega, který si na Lampě vymyslel, že není on 😀 A tak Horset se ho ptal, co blbne, že se jdem jen podívat na trička a on, že národní bolševik nemá co dělat u stánku antifi…no a tak se snažil Horseťák rozumně a v klidu ospravedlnit, ale bohužel ho nepustili ke slovu a pořád řvali vypadni, tak jsem ho čapla a že to nemá cenu se s něma bavit a šli sme pryč.Ale pak mi až do konce fesťáku vřel v žilách takový vztek, že si to nedokáže nikdo představit.Prostě antifa je banda blbců, co se rejpají v kravinách, protože asi nemají nic podstatnějšího na práci. A jak už jsi i psala, mají v názvu antiFA, tak ať se starají o co mají a nehážou klacky pod nohy punkovým kapelám.
  Tak, a jak jsem teď o tom psala, tak mám zase vztek a mám sto chutí jít mého exkolegu nakopat do toho jeho kostnatýho zadku 😀

 7. Tak to je drsné. Upřímně řečeno jsem o Barbar Punku nikde neslyšela, jenom u tebe na blogu, ale to je asi tím, že tuhle hudbu neposlouchám. Ale to co jsi v tom článku napsala je vážně na nakopání do zadku. Cpou nám tady jak jsme všichni svobodní v názorech a pak jim zruší účast, aniž by to bylo nějak reálně dokázané, nebo potvrzené.

 8. "Jeden člen Barbar Punku, Dejv, je skutečně členem NBS – ČS". A to je jako v pořádku? Nazbolové jsou snad větší vymaštěnci než neonacisté. Kombinovat anarchistické áčko, srp a kladivo a hákáč? Nedivím se potom "obyčejným lidem" co si o anarchistech myslí, že jsou idioti, když uvidí tyhle debílky na svoboďáku. "Jsme anarchisté za národní bolševiky", uvádí médiím.

  Dobře, jestli Barbar Punk se chcou obhajovat a ukazovat punkáčům, že nejsou skupina národních bolševiků, ale že to jen Dejv, tak ať vykopou Dejva a na Pod Parou je zahrát nechají. Na webu narodni-bolsevik.org jsou vyfocení všichni a dokonce i moji kamarádi, kteří se tam připletli náhodou a litují toho.

 9. [10]: a nenapadlo tě někdy, jak moc tahle kombinace provokuje? Jaká je v těhle symbolech skrytá síla, která nutí lidi aby se jim vařila krev v žilách? A o provokaci zrovna těm nacbolům, které znám osobně, jde nejvíc, donutit lidi zamyslet se. Dejv nikdy nikomu neublížil, nikoho nezmlátil, neroznáší nenávistné řeči proti žádným skupinám obyvatel ani jednotlivcům. Proč by tedy jeho přátelé měli říct – vyber si mezi kapelou a tím, co děláš v politice. Já jsem třeba z mnoha důvodů taky členem politické strany, kterou hodně lidí nemá rádo – ODS. Nikdy mi Mamut neřekl bu´d já nebo odska, proč taky, s naším vztahem to nesouvisí, podobně s tím nesouvisí přátelství a kapela.

 10. [11]: btw. na té akci jsme všichni byli kvůli sbírání podipsů proti zákazu pití alkoholu na veřejnosti v Brně a proti zákazu pouličních hudebníků – Mamut a Horset totiž na ulici hrají a přivydělávají si tak, takže se jich to přímo týkalo. Fotka u cedule politici smrdí je zase dobrá recese:)

 11. Když pomíjím fakt, že co dělá jeden člověk mimo kapelu může být každému naprosto lhostejné, tak se mi vážně nezdá, že by výše zmíněné hnutí jakkoli propagovalo nacistickou ideologii. Jestliže je dotyčný navíc studentem politologie, předpokládám, že se logicky v těchto věcech nějak angažuje, zajímá ho to, angažuje se a co my víme, nakolik je to seskupení vlastně i recese, jak Lúm poukázala.

 12. [10]:Cha, ty seš teda dobrej. Já si vždycky myslela že anarchie a hlavně punk je o toleranci. O tom, že si každý člověk může dělat co chce v mezích, dokud tím neubližuje někomu jinýmu. Což nacbolové, hlavně teda Dejv a ti co znám nikdy nikomu neublížili, což se nedá říct o antifácích. Třeba loni na protest festu, když se šel Dejv vyčůrat, tak na něj naběhla banda zakuklených týpku, kteří ho dokopali a domlátili. To je panečku hrdinství. A za co že to udělali? Za to, že má někdo jinej názor na politiku. A to stejný i s druhým členem nacbolů, to si milá antifa vypátrala kde bydlí a když šel z domu, tak na něj taky naběhly a dokopali ho. Připadá mě že nácci, fašisti a antifáci jsou jedna a též pakáž akorát každý působí pod jiným názvem.

 13. Antifa tohle už udělala minimálně ještě jedné kapele, takže se tomuto článku ani moc nedivím. Taky jim zakázali vystupovat na jedné akci, smazali jim i kvůli tomu profily na bandzonu… a taky podle pár fotek, které nebyly vůbec průkazné z nich udělali nácky. Nevím o co se Antifa neustále snaží, ale je čím dál víc trapná 😀 Snad se na to brzo nějak zapomene a budou moc nadále hrát svobodně a kvůli pár upraveným a zveličeným informacím neskončí 🙂

 14. [15]:Tak to oni určitě neskončí ají kdyby jim smazali profil na bandzone, tak oni se určitě nevzdají, vždyť ají na té páře zahráli, sice v poli, ale přece a to byly smíření s tím, že dostanou do držky 😀

 15. článek dobře napsaný a svým zpúsobem smutný,nicméně pochybuji ,že je v tom zapletená AFA víc než je zdrávo.Nikde žádný článek na webu či Facebu atd,slyším a čtu o této kapelce také prvně.Vidím to spíš na snahu některých přehnaných aktivistů co si na něco hrají.Někdo něco a Vy hned ,že všichni,prostě kolektivní vina je nej hm tak se trochu zamyslete.Ad ten konflikt s Fuerza arma tam nemám co dodat myslim si o tom své ,fotky mi přííjdou prukazné a stačí se podívat na profili na facebu s kým se stýkají jací kamarádi je poslouchají  a co se jim líbí (národní odpor,autonomní nac,rab,nacistické kapely atd…

 16. Punk je o toleranci? Jo jasne je! Takze kdyz by se objevil hajlujici punkac na koncerte, tak si kazdej rekne, ze mu to nevadi. Jo takhle!
  A to samy kdyz rikate, ze je jedno co je jeden clen kapely, takze kdyz v punkove kapele bude aktivni neonacista, tak to v celku je porad punkova kapela? 😀 😀 smesne.

 17. [18]: hovno s drátem, ale chápeš rozdíl mezi (neo)náglem a úplně normálním člověkem? Zjevně ne… a o tom je ta tolerance, že než na někoho začneš pyskovat, že je nácek, tak se ho zeptáš na jeho názory a postoje. A o to jediný jde celýmu BarbarPunku. Nacbolové a jakékoli formy neonacismu mají k sobě tak daleko jako tvoje hlava k vzducholodi Zeppelin;)

 18. Ty jakoby "argumenty" i nekdo nekde pouzil, nebo jste si je vymysleli abyste ukazali ze jste jakoby neco vic nez ten, co vas kritizuje?
  Opravdovy clanky mivaji i zdroje, antifa.cz s nima zrovna nesetri, zatim co tady je krome odkazu na BZ barbarpunku jediny – na nacboly. Bravo!
  Kdyz uz, tak se podivejme co pise Polní manuál NBS CS: "Naším bohem je Československo, naším kostelem je strana. Rozhodnutím strany nesmíš odporovat. Věř ve stranu a nepochybuj o jejím vítězství. Strana má absolutní přednost před individuálními zájmy jakéhokoliv svého člena…cílem strany je strana sama…když si nevíš v tom, či onom rady, obrať se na svou ideologii – ideologii národního bolševismu, v niž nalezneš odpovědi na všechny své otázky. Je-li to nutné, požádej o radu funkcionáře strany." To mi je panecku svoboda, v tom se je fakt potreba vzhlizet … vubec to nepripomina nektere rezimy z druhe poloviny 20. stoleti, ze. Je videt ze nekteri lide se nikdy nepouci…

 19. Jo a ze "díky zásahům a tlaku lidí z vyšších míst musí vystoupení Barbar Punku na Pod Parou zrušit." – nebylo to treba tak, ze bylo organizatorum jenom vysvetleno v jakych srackach se nekteri clenove kapely angazuji, a ti sami od sebe rozhodli ze takove sracky podporovat nechteji? Ja vim, prekrucovat je tak snadny, ale co tak zverejnit cele zneni toho mailu?

 20. [20]: Se Zonou A ma problem kazdy normalni clovek – kdyz pomineme proflaklou pisnicku Cigansky problem, kterou uz jenom nehravaji, ale nikdy se od ni poradne nedistancovali(VZDY slo jenom o mlzeni) – tak co treba schazeni se nekterych clenu s opravdovyma nackama, Konykovy kecy o tom, ze punk je hudba pro bile, podpora konzervativne-krestanskyho kandidata na prezidenta(punk as fuck, ze) a promenadovani se na plese obcansko-konzervativni strany atd atd …

 21. [21]: tyto argumenty vskutku někdo použil. Jak píšu ve článku – jeden jediný člen je členem NBS, ale jeho aktivity jsou anarchističtější a punkovější než mnohých punkáčů:) Jinak Barbar Punk s nacboly nespolupracuje, nespolupracoval a spolupracovat nebude. Ty kecy ze stránek NBS fakt bereš vážně? To je nejlepší, jak NBS všici berou vážně a přitom je to pět maníků z politologie, co dělají ve volném čase demošky:D:D

 22. ANTIFA je sám o sobě spolek tzv. nácků. Ve jménu své ideologie tj. potírání nacismu všeho druhu jsou schopni osočit, napadnou či pomluvit kdekoho. Když zrovna není po ruce nějaký holohlavý klečící před obrázkem Hitlera může to být třeba jako v tomto případě kluk, který si dovolil použít téma předkřestanské evropy ve své hudbě. Tohle ostatně dělala i katolická církem a všechny totalitní ideologoe které vznikly na vysokých ideálech rovnosti a svobody. Tip pro ANTIFU. Heinrich Mattoni stál u zrodu značky nejmenované minerální vody.Jakožto občan německé národnosti který ve znaku své firmy použil orlici až nápadně podobnou té nacistické byl jistojistě FAŠISTA !!!! Jelikož je ta bestie již po smrti vykopejte jeho mrtvolu, znesvěťte jeho ostatky, vyrabujte firmu a zlynčujte její zamestance a následně vypalte Karlovy Vary. To vše ve jménu svobody a tolerance jak je vám vlastní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.