Týdenní novinky (30.8. – 5.9.2010)

Poslouchám: punkovky z jukeboxu a z úst Homeless Plesu (Maruška, Špinavej Titanic, Punk’s not dead), Rammstein a Avantasii
(Avantasia – Anywhere)
Shlédnuto: Simpsonovi ve filmu – pravdivé, působivé a děsná prdel:)
Přečteno: Epocha speciál o sériových vrazích; Čarovná říše víl od Teda Andrewse
Čtu: Proměny země a osud lidstva od Marko Pogačnika
Zaujalo mě: Opět otevřená otázka viny a neviny Jiřího Kajínka (více informací)
Kam se chystám: O víkendu určitě na bitvu Warhammer – masakr u dolu, ať žijou goblini!:)

Na co se těším: další akce v Brnisku s přáteli a mým barbařím miláčkem, o víkendu na bitvu Warhammer, psaní článků a čtení knížek
Na co se netěším: dohánění seminárních restů z minulého semestru
Co mě nejvíc štve: blíží se podzim a letní akce pod širým nebem už nebudou tak časté:(
Co mě nejvíc těší: moji přátelé a čas s nimi trávený, zajímavá témata na články, kterým se teď věnuju a snad jsem už konečně na správné cestě být šťastná:)
Citát pro tento týden: Jak je to s maminkami? Když jsou nám 4 roky: Máma ví všechno! 8 let: Máma ví hodně! 12 let: Máma neví všechno… 14 let: Máma neví nic! 16 let: Máma je nula! 18 let: Je z jiný doby! 25 let: Máma to možná ví… 35 let: Než se rozhodnu, zeptám se mámy. 45 let: Ptám se sám/a sebe, co by si o tom máma myslela… 75 let: Jak rád/a bych se zeptala mámy!!! (citát náhodně objeven na facebooku)
Návštěvnost blogu za minulý týden: 1354 lidí (návštěvnost se zvýšila o 8 lidí oproti minulému týdnu:D) A na Poslu vás bylo 786 (hmm, tak tady to jde stále nahoru:))
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Dnes jsem napsala docela nevybíravý článek o Autorském klubu, takže nás možná čeká zajímavá diskuze:) Jinak se snad dočkáte dalšího dílu Blázince a obecně plánuju tento týden hodně psát, chci dohnat resty za celé prázdniny, kdy jsem na vás docela kašlala:) Prázdninový režim je téměř u konce, muhehe… S tím souvisí i pár lehkých designových změn, které mám v plánu provést. První fáze, která už je hotová, obsahuje přesun odkazů z menu do dolního boxu. Btw. máte-li nějaké bannery svých stránek a chcete, aby mi dole na stránce pěkně blikaly, neváhejte a posílejte odkazy:)

7 komentáře “Týdenní novinky (30.8. – 5.9.2010)

  1. Simpsonovci? Takže je to dobré? 😀 Na buúci týždeň to budú dávať nemci, tak si to tiež chcem pozrieť 😀
    Ten citát znie zaujímavo, a niečo na tom určite bude 😀 Heh..no ok, idem mrknúť na ten článok o AK 😀

  2. Pogačnik je fajn. /úsměv/ Mám od něj nějaké knížky a dost mě zaujaly jeho názory na různé energetická centra na Zemi a na to jak pracují.

    Mimochodem, víš, že má dokonce je na netu ke shlídnutí jeho online přednáška v češtině?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.