Týdenní novinky (24.-30.8.2009)

Novinky pro tento týden (24.- 30.8.2009)
Co poslouchám: soundtrack z Repo! The genetic opera
a zaujala mě kapela Fairyland
Co sleduju: vřele doporučuju Repo! a taky
jsem se konečně mrkla na zfilmování Koraliny (knihy od
Neila Gaimana) a není to vůbec špatné;)
Co čtu: novou Enigmu a Epochu už mám za sebou, teď mě čeká
knížka o tarotu
Na co se těším: Hefaiston (kovářské sympozium) o víkendu
spojený se setkáním s Liz, která konečně dojede z Anglie, juch!
Na co se netěším: nic hrozného v dohledu;)
Co mě nejvíc štve: trocha únavy ale není to nic hrozného
Co mě nejvíc těší: zatím hladký a vcelku nebolestivý průběh změn v mém
životě, krásný konec léta, čas strávený s Kubou
Citát pro tento týden: Milovat znamená ve štěstí druhého
nacházet štěstí vlastní (Leibnitz)
Návštěvnost blogu za minulý týden: 1382 lidí 🙂
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: vzhledem k tomu, že od středy
se zase budu toulat kdovíkde (Kutná Hora a pak Hefaiston na Helfštýně)
tak toho zase moc nebude, ale oproti minulému týdnu se zkusím
polepšit:)

10 komentáře “Týdenní novinky (24.-30.8.2009)

  1. Taky jsem se chystala na Hefaiston, ale vzhledem ke svému stavu ještě nevím :o/ Dlouhé cestování mi nedělá dobře, takže ještě uvidím :o) Možná se tam potkáme :o)

  2. Fairyland sú fantastickí..je to ten typický fantasy power metal na ktorý sa dá spoľahnúť (milujem od nich Eldanie Uelle,tá pieseň vyvoláva neopísateľné pocity)

  3. Aj ja súhlasím, Fairyland vedia vždy povzbudiť človeka na príjemné myslenie 🙂 a tiež súhlasím že Eldanie Uelle má asi najviac do seba. A ako som sa už raz vyjadril, tá dávka fantasy tam jednoducho patrí

  4. Zdravím Lúmenn. Jen jedna věc mě zajímá. Jak to všechno stíháš když ještě při tom studuješ? I kdybys nestudovala tak takové množství článků a všeho co děláš už jen v rámci tohoto tvého blogu je tak zatěžující pro jakýkoliv lidský organismus že bys snad nemohla ani nic jiného stíhat ve svém životě a nebo jen skutečně málo věcí bys mohla stíhat. Mimochodem ta knížka o tarotu by mohla být velice zajímavá. A jinak jsem ohodnotil tento tvůj článek pěti hvězdičkami a to i přesto že je to dle mého názoru takový spíše vedlejší a méně důležitý článek na rozdíl třeba od článků v rámci duchovního studia.

  5. [6]: ano je to článek, který v podstatě slouží jen mě samotné, abych za měsíc či rok věděla, cím sjem se zabývala;) A ačkoli studuju tak teď jsou prázdniny jestli jsi to nepostřehl:)

  6. [7]: Ale o to že jsou prázdniny vůbec nešlo. Ale jedná se o to že i když je jakékoliv časové určení tak to co tady na tvém blogu děláš je příliš vyčerpávající i pro dva spolupracovníky. V těchto časech je to tady mírnější ale byly tady doby kdy by jiní lidé museli pracovat jako v normálním zaměstnání a to někdy i v noci protože v opačném případě byste i dva spolupracovníci museli buď používat již připravené informace z minulosti a nebo s pomocí magických sil. Proto to bylo pro mě udivující to jaké množství informací tady na tvém blogu zpracováváš a jakou rychlostí. Jak říkám líbí se mi to tady a je to v pohodě. Myslím to dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.