Týdenní novinky (20.-26.9.2010)

Poslouchám: hopsavý folk metal (Korpiklaani, Eluveitië, In Extremo…) a ještě hopsavější power metal (Freedom Call, Dragonforce…)
Korpiklaani – Vodka
Shlédnuto: zajímavý a dost psycho film o tom, jak se žilo punkáčům za doby komunistického režimu – A bude hůř; jinak akorát pár dílů Trpaslíka, Star Treku nebo Ulice, které mi zkracují chvíle vaření a jezení:)
Přečteno: dočtena knížka od Roberta Fulghuma – Už hořela, když jsem si do ní lehal
Čtu: knihu z názvem Mamut od Stephena Baxtera, kde hlavní hrdinové nejsou lidé, nýbrž mamuti, poslední přeživší svého druhu na osamělém ostrově u Sibiře
Zaujalo mě: zaplesala jsem, že české dáhy konečně budou lidem vracet peníze, když budou mít vlaky zpoždění. Ovšem jak už je v této zemi zvykem, není to tak super, jak to na první poslech zní. Posuďte sami třeba zde.
Kam se chystám: zatím neplánuju žádnou akci, bitvařská sezóna už pomalu skončila a koncerty se tento týden žádné zajímavé nekonají

Na co se těším: zítra už budeme mít na bytě kočičku, jednu z našich domácích – Lucinku, to aby nám nebylo v Brně smutno; jinak doufám, že o víkendu bude hezky a zajedu si na chatu, projít se do lesa, na houby, na šípky a tak:)
Na co se netěším: začala škola a s ní i hora povinností…
Co mě nejvíc štve: de facto nic:)
Co mě nejvíc těší: skvěle se vydařil Barbar Fest, užila jsem si to ve všech směrech, jinak jsem nadšená, že je venku tak krásně, asi vytáhnu tento týden Mamutexe na podzimní procházku:)
Citát pro tento týden: Změníš se teprve tehdy, když se staneš tím, čím jsi, a ne tehdy, kdy se pokoušíš být tím, co nejsi. (A Beisser)
Návštěvnost blogu za minulý týden: 1791 lidí (tak zas přibylo nějakých tři sta návštěvníků, inu čím víc píšu, tím víc čtete:)) A na Poslu vás bylo 832;)
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Nerada bych něco slibovala, i když minulý týden jsem plány až na jediný neuskutečněný článek (o nemoci motýlích křídel) splnila do puntíku. Tento týden chci určitě přidat aspoň jednu pohlazení po duši, jako obvykle, a stejně obvykle i Blázinec. Krom toho snad čekejte názorovou smršť na téma „dívčí blogy“, která už mi roste v hlavě nějaký ten týden a snad ještě něco dalšího, co bude stát za to, nápady jsou, teď jen aby byl čas na jejich realizaci.

7 komentáře “Týdenní novinky (20.-26.9.2010)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.