Týdenní novinky (15.-21.3.2010)

Novinky pro tento týden (15.-21.3.2010)
Co poslouchám: díky sobotnímu koncertu mi nějak
často hrají Rammsteini:)
Co sleduju: pořád akorát čučím na pitomé seriály:D
Ale v neděli jdeme s Finnýskem do kina na Alenku v říši divů
od Burtona tak to se těším jak prase:)
Co čtu: stále Mnich, který prodal své ferrari od Robina S. Sharmy,
na čtení nemám poslední dny moc čas:(
Na co se těším: bohužel nepojedu příští týden na hory, jak jsem měla,
ale aspoň s Finnem a Liz povalíme na sraz ohledně jednoho LARPu,
taky se těším v neděli do toho kina a tak celkově na všechno:)
Na co se netěším: čekají mě kopce seminárek (cca 6, každá tak na 5 stran)
a už bych se do toho měla pustit, ale mě se taaak nechce…:)
(toto tu bylo už předminulý týden – a opravdu ještě stále to platí:/)
Co mě nejvíc štve: su po těch Rammsteinech trochu unavená a rozbitá
a z čekání před halou nachlazená, ale nic tak děsného
Co mě nejvíc těší: život obecně, blížící se jaro a tak:)
Citát pro tento týden: Co prožíváš, to chceš. Co chceš, to prožíváš.
Návštěvnost blogu za minulý týden: 1772 lidí (už to stoupááá:))
A na Poslu vás bylo 713 (na to, že tam teď skoro nepíšu dobrý:))
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Snad ten report
z Rammsteinů, pokud se k němu dokopu a jinak je to ve hvězdách:)
Píseň pro tento týden: Rammstein – Du hast
(pořád ještě koukám na pódium ozářené plamenomety…:))
Minulý týden v glosách mi někdo ukradl z menu – prostě z ničeho nic půlka menu v pr**li a nevím, jak to. Takže buď to sem doplním, až se menu umoudří a nebo to nějak vymyslím později:)

19 komentáře “Týdenní novinky (15.-21.3.2010)

 1. Hehe, pořád nějak nemůžu strávit jinou hudbu, než Rammíky.:P Ale jako píseň týdne bych možná dala spíš "Frühling in Paris", tu jedu pořád dokolečka.:)

 2. Sakra (!)…co to tady hulíte za matroš (smích)? "Lúmenn"…čím déle tady na tyto stránky chodím, tím více jsem si jistý že bych nemohl dělat to co děláš ty (a to rozhodně nezávidím teda). Tolik věcí běz nějakého "povzbuzovadla"…to není reálné zvládat – řekl bych že pro mnoho lidí (škola, návštěvy ve velkém, četba a poslech ve velkém, dva blogy docela obsáhlé a neustále aktivní a já nevím co ještě dalšího)…čoveče hele, to bych nestíhal ani jako zhulenej hele (úsměv). Co tam děláte ?

 3. [2]: Už jsem to chtěla napsat u předchozího článku. A prostě musím. Už si to neodpustím. Lúmennko, promiň. Slibuji, že napíšu jen jeden příspěvek a reagovat nebudu, ať nevyvolám flame.

  Mezi tebou a Lúmenn je jeden podstatný rozdíl. Ona si píše na SVÉM blogu a to, o čem píše nikomu neubližuje. Ty lezeš na CIZÍ blog a pliveš tu neustále jedy.

  Lúm žije bohatým životem, no a ? Že ty to nezvládáš a nechápeš je ryze tvůj boj. Žije na sto procent, mně je to třeba velice blízké a dělám to taky i když kolikrát padám vyčerpáním. Aspoň jsem si ale pak mohla říct, že jsem něco prožila a uplynulý dny stály za to.

  (Kopněte do mě příště někdo, až zase příště budu chtít číst ty Lukášovy jízlivosti. Já prostě nemůžu, na to se nedá nereagovat ve stejným duchu. 🙂

 4. [2]: tráva utlumuje, nenabuzuje, pokud nějakou drogu, tak bych asi musela jet spíš v piku:) Ale jedu jen na dobré náladě, to je taky suprová droga:)

  [3]: nádech, výdech, pohoda, neřešit to:)

 5. [3]: Přestože ani v tomto případě jsem po nikom "neplival" tak tvoje myšlenka má jeden hlavní "háček" – nic mi nemůže zabránit, abych se vám aspoň někdy v komentářích nevysmál. A po pravdě řečeno, já mám na starosti spíše nahrávání písniček v hudebním studiu než vaše nesmyslné diskuze v komentářích (úsměv).

 6. [6]: mě to přijde běžný, dokonce si spíš myslím, že se flákám:) Mě to jako plivání taky nepřišlo, jenom jsi měl svůj klasický všechnovímjsemmacho tón, ale to mi nevadí, su zvyklá:)

 7. [7]: No právě. Právě proto říkám, že mě načaly zejména komentáře předchozí. A další komentář ve stylu "všechno vím, všechno znám, všude jsem byl dvakrát a od všeho mám klíče" už jsem prostě neustála. :-))) Asi jsi otrlá nebo máš pevnější nervy. :-)))

 8. [11]: Jsem inspirován uživatelem "…" (ten je průkopník s tímto stylem který si přiřadila i ke mně – přesně s tímto stylem otravoval u mě asi víc než rok – ale takového člověka uživatelka "Lúmenn" přesně podporuje, víš?) (úsměv)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.