Týdenní novinky (13.-19.9.2010)

Poslouchám: keltské songy, barbary a obecně samé pohodovky:)
Sinead O’Connor & The Chieftains – The foggy dew
Shlédnuto: opět jsem se nějak vyhýbala televizím i přehrávačům, takže jsem už dva týdny „čistá“:)
Přečteno: tak tady jsem to pro změnu přeháněla a mám za sebou kompletní trilogii od Kodži Suzukiho – Kruh, Spirálu a Smyčku. Tři knihy během tří dní, to je tak když odpoledne nemáte co dělat, popř. jedete tři hodiny vlakem:)
Čtu: momentálně dočítám útlou knížečku od Roberta Fulghuma – Už hořela, když jsem si do ní lehal
Zaujalo mě: v šalině jsem zahlédla letáček o tzv. nemoci motýlích křídel a možná o ní i napíšu článek (více informací třeba zde)
Kam se chystám: v sobotu na určitě na Barbar fest, jinak užívám posledního týdne prázdnin spíš klidově

Na co se těším: mám v plánu užít si poslední týden prázdnin, ale docela se těším i do školy, jinak se moc těším na Barbar Fest a doufám, že někdo z vás se nechal taky navnadit;)
Na co se netěším: moc se mi po třech měsících volna nechce do školy…:)
Co mě nejvíc štve: bolavý krk (nespěte ožralí na zemi, fakt to není dobrý nápad…)
Co mě nejvíc těší: oslava kamarádových narozenin a pořádná kalba k této příležitosti o víkendu, pokec s Lizzie, návrat mého barbara z Bitvy pěti armád:)
Citát pro tento týden: Engels má pravdu: práce měla a má kladný vliv na vývoj lidského myšlení. Nutí člověka přemýšlet, jak by se jí vyhnul.(Gabriel Laub, ale Mamut to beztak začne říkat taky:D)
Návštěvnost blogu za minulý týden: 1498 lidí (pokles o skoro pětistovku, ale není divu, minulý týden jsem se flákala…) A na Poslu vás bylo 976 (tak tohle nedávám, Posel dohání poprvé za rok své existence osobní blog v návštěvnosti…hmmmm….)
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Tak! Vzala jsem si k srdci to, že na blog jsem poslední týdny dost kašlala a odbývala vás občas dost nekvalitními články. Píšu o tomtéž furt dokola a něco kloudného už tu dlouho nebylo. Takže jsem šla do sebe a tento týden vás kromě již klasického dalšího kousku Blázince bude čekat hned několik článků. Zítra to bude fotoreportáž z LARPu, ve čtvrtek pak recenze na zmiňovanou trilogii Kodži Suzukiho. Ve středu se dočkáte spešl pohlazení po duši a dají-li bohové času, v pátek se tu objeví i ten článek o nemoci motýlích křídel;)

4 komentáře “Týdenní novinky (13.-19.9.2010)

  1. Četla jsem si ten článek o nemoci motýlích křídel, na který si odkazovala… Tři hodiny ošetřování…, brrr… Nejhorší na tom je, že nějaké ty vadné geny máme všichni, takže se nemocné dítě může narodit komukoliv. 🙁 Většina nemocí má nějaký genetický základ…

  2. O EB už jsem slyšela. Běžel o tom dokonce pořad v televizi, takový ten rádoby senzační pořad s lehce bulvárním názvem Šokující příběhy, kdesi na Nově. Nedala jsem to, viděla jsem jen kousek. Fakt to není pěkný pohled na to, co ta nemoc "umí".

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.