Čtrnáctidenní novinky (4.- 17.10.2010)

Vrátila jsem se k osvědčenému způsobu z prázdnin a totiž ke zveřejňování novinek jednou za 14 dní. Za prvé, abych vás neunudila k smrti, když tu občas moc dalších článků nebývá a za druhé proto, že trošinku nestíhám, jako obvykle poslední dobou:)
Poslouchám: kdeco, stáhla jsem si po koncíku kompletní diskografii Znouzectnosti a tak si ujíždím hlavně na ní, ale jinak dostávám chuť na staré dobré fláky (metal, punk i Natalia Oreiro:))
Znouzectnost – Mašina
Shlédnuto: Duše jako kaviár – na to, že je to české to bylo docela dobré, jen jsem jaksi nenašla pointu
Přečteno: přečten Coldheart Canyon od Cliva Barkera, Vražda v Blázinci od Václava Bešťáka a Sarah od J.T. LeRoye
Čtu: chystám se otevřít na Ostřích čepelí od Miroslava Žambocha
Zaujalo mě: šílená a monstrózní přehlídka moci a síly v Severní Koree, kde se představil i (prý) nový nástupce současného diktátora Kim Čong-il, jeho syn Kim Čong-un (čtěte třeba tu)
Kam se chystám: ve středu kocert BarbarPunku v Brně v Brooklynu (Brňáci, doufám, že dojdete:)), v sobotu pak asi za Lizzie do Olmíku kalit

Na co se těším: na klid, už si ho po minulém divokém týdnu zasloužím
Na co se netěším: semináááárky už volají…:/
Co mě nejvíc štve: zádiška se zas ozývají
Co mě nejvíc těší: skvělý víkend s Liz a školkou, perfektní prokalené šílené noci, obecně super pohoda s přáteli:)
Citát pro tento týden: V tvé hrudi jsou hvězdy tvého osudu (Fridrich Schiller).
Návštěvnost blogu za minul dva týdny: 1728 a 1656 lidí (lehký pokles, kruciš:)) A na Poslu vás bylo 934 a 941 (zas atakujem tisícovku? O_o?)
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Chci něco napsat o knhihách od Cliva Barkera, zveřejnit jednu šílenou báseň a dodržet slib, že budu psát víc. Jo tak se snad těšte na článek na téma týdne, protože Lum se chce aspoň na vteřinku vrátit k dlouho neotevřenému tématu – gothic:)

8 komentáře “Čtrnáctidenní novinky (4.- 17.10.2010)

  1. Tak se těším, něco z gothiky by to už chtělo :)(No jo, zase jsem natrefila na VylovÍÍísQuovanÝ blOgÍÍís s nesrozumitelným článkem o gothice a majitelka o sobě dokonce sama psala, že mezi gothy patří…a článek z roku 2010)

    Jinak  moc se mi líbí citát. A užij si koncík Barbarů.

  2. Páni…ty teda riadne rýchlo čítaš 😀 ja som Coldheart Canyon čítala takmer tri mesiace 😀 😀 čo je divné pretože predtým som zvládala aspon dve knihy tyzdenne 😀

  3. [7]: No ja som si na nu nasla cas len po veceroch a aj to len max pol hodiny lebo hoc aká zaujímavá bola, jednoducho som bola prílis unavená…
    Ale je to skvelá kniha…a som rada, že som ju od kamosky dostala, aj ked ona bola potom dosť zhrozená, pretože nevedela, o čo presne tam ide…to si prečítala až potom na nete…:D Vážne skvelé…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.