Čtrnáctidenní novinky (29.11. – 12.12.2010)

Poslouchám: všecko možné v mp3jce a Mamutexe dokonale naštvávám Natalií Oreiro:) (Ano, fakt se mi její hudba líbí. A fakt ji poslouchám;))
Natalia Oreiro – Cambio Dolor
Shlédnuto: konečně jsem viděla Tenacious D – Trsátko osudu, jinak jsem věrná sitcomu The big bang theory, kde už jsem na konci druhé série
Přečteno: dočten Ztracený symbol od Dana Browna
Čtu: dětské fantasy Akademie nočních můr od Deana Loreyho
Zaujalo mě: Bratr kdesi na internetu vykopal překlady básní z Alenky a mě v hlavě od té doby pořád zní tyhle patrně nejznámější verše (kdopak jste četli Kuttnera?:)). Tak tady je máte, ať vám znějí taky:)
Je smažno, lepě svihlí tlové
se batoumají v dálnici,
chrudošiví jsou borolové
na mamné krsy žárnící.
Kam se chystám: po náročném čajkovém víkendu se chystám hlavně odpočívat a až v sobotu mě čeká koncert BP spojený s kamarádčinými narozkami

Na co se těším: NA JARO!!!!:D a taky už tak trošilililinku na Vánoce:)
Na co se netěším: na plnění povinností…ale koneckonců, kdo by se na to těšil:)
Co mě nejvíc štve: unavená záda a celá unavená Lúmennka
Co mě nejvíc těší: úspěšný víkend na Fénix Conu, pohoda s Mamutkem, nová napsaná povídka
Citát pro tento týden: Láska založená na pravdě zemře kvůli lži, láska založená na lži, zemře kvůli pravdě. (Tomáš Jandoš)
Návštěvnost blogu za minulé dva týdny: 2163 a 2210 lidí (jsem zvědavá, jestli se někdy dostanu přes tři tisícovky:)) A na Poslu vás bylo 992 a 1001 (tisícovková klasika, díky:))
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Jakmile udělám korektury, bude povídka. A taky bude reportáž z Fénix Conu. Snad. Zbytek je klasicky ve hvězdách:)

12 komentáře “Čtrnáctidenní novinky (29.11. – 12.12.2010)

  1. Na povídku se těším. 🙂 Jinak dneska jsem si dělala pořádek v cédéčkách a dvě cédéčka z kdysidávných let Natalie Oreiro jsem vyřadila na příležitostné darování či vyhození 😀 Je tam i tahle písnička.

  2. Ona ta Oreiro není úplně špatná… když jsem byla pískle, tak myslím jela nějaká telenovela s tímhle jako openingem, čučely na to sestřenice a hrály si na strašně dospělé 😀 Nejmenovalo se to ,,Divoký anděl", nebo podobně?

  3. … Jo Lum, nechci obtěžovat, ale máš v menu starou ikonku na doménu, která už s mými stránkami nemá nic společného. Můžeš to prosím opravit? Mám tolik krásných nových bannerů, jen si vybrat 😀

  4. Natálku poslouchám občas ještě teď, je to dobrej relax.:) A ano, Divoký anděl, to bylo mé dětství.xDD Pak ještě Kachora bo jak se to píše, ale to už jsem teda vzdala.:D

  5. [9]: Teď jsem si to zkoušela plácnout do jednoho článku a funguje. Použila jsi správně HTML, co je hned vedle ní? V opačném případě se dá obrázek uložit k sobě a vytvořit kod, který používáš ty. Já to někdy dělávám, když mi cizí kody nejeodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.