Čtrnáctidenní novinky (18.-31.10.2010)

Poslouchám: všechno možné, ale spíš melancholické podzimní věci jako Empyrium nebo Narsilion, nepohrdnu ani punkem a power metalem, dneska jsem začala bohové vědí proč ujíždět na HidemXD
Hide – Stay free my misery
Shlédnuto: VYNIKAJÍCÍ a úplně SKVĚLÝ animovaný film Jak vycvičit draka, o vikinzích a dráčcích:) A jinak konečně sleduju neustále doporučovaný sitcom The big bang theory
Přečteno: dočteno Na ostřích čepelí od Miroslava Žambocha, výborné české fantasy, doporučuju:)
Čtu: Aktuální reinkarnace, autorem je Trutz Hardo
Zaujalo mě: výjimečné tresty pro žháře z Vítkova, se kterými nemůžu souhlasit – blbečkové jako jsou tahle hovada, co hážou zápalné lahve do baráků, si jistě zaslouží potrestat, ale když násilníci, vrazi a hajzlové, co týrají děti dostávají nesrovnatelně menší sazby, člověk se ptá, kde je tady ta spravedlnost… (čtěte třeba tady)
Kam se chystám: snad v sobotu na koncert Barbarů, někam oslavit Samhain a jinak odpočívám, bo jsem klasicky podzimně nemocná

Na co se těším: na odpočinek doma, který si vymyslel můj nemocný močák
Na co se netěším: blíží se zima, skvík:(
Co mě nejvíc štve: nejsem nějak moc psychicky v pohodě, takže skoro všechno, to ten podzim:/
Co mě nejvíc těší: vydařený koncert BP minulý týden, dny trávené s miláčkem, oslava našeho půlročního výročí s martini a pěnou ve vaně:)
Citát pro tento týden: Pijanství je prý vlastně pozvolná sebevražda. To je jen půl pravdy. Kdyby byly postaveny pomníky těm, kdož se upili, a oněm, jež trocha alkoholu zachránila před sebevraždou, trvala by nám procházka v lese druhých neskonale déle než v tom prvých. (Fridrich Dürenmat)
Návštěvnost blogu za minul dva týdny: 1925 a 1782 lidí (jsem zvědavá, kdy to zas překročí ty dva tisíce:)) A na Poslu vás bylo 1021 a 1126 (teda, za chvíli bude mít Posel větší návštěvnost než tenhle blog!:))
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Minulý týden mi téma fantasy moc nesedlo – asi proto, že na toto téma už tu mám článků víc, než dost. K Helloweenu se ale možná vyjádřím, stejně jako mám v plánu oživit některé umírající rubriky a dalších pár zajímavých věcí, které nechci zakřiknout tím, že je naplánuju. Však uvidíte sami:)

6 komentáře “Čtrnáctidenní novinky (18.-31.10.2010)

  1. [5]: tak já jsem zatím u pátého dílu první série, takže si nemůžu stěžovat:) Ale uvidíme dál, no, stává se, že se tvůrci vyčerpají

    [4]: mno…já čtu hlavně ve škole:D a pak taky v MHD a ve vlaku, tam trávím tak tři, čtyři hodiny týdně a to se dá přečíst kupa věcí:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.