Čtrnáctidenní novinky (1. – 14.11.2010)

Poslouchám: momentálně všehochuť v čele s Abney Park a Eluveitie, mixuju to s Manowar o kterých se mi zdál luxusní sen:)
Abney Park – Sleeping Isabella
Shlédnuto: pořád další a další díly Big Bang Theory, z filmů mě zatím nic nového nezaujalo
Přečteno: dočtena kniha od Jeffreyho Deavera – Modrá sféra
Čtu: momentálně nic, musím zajít do knihovny
Zaujalo mě: vánoční reklamy s Chuckem Norrisem, nevím na co vlastně jsou, ale „Bruslí“ „No, no Bruce Lee, I’m Chuck Norris!“ mě fakt dostalo (vzhledem k tomu, že nemám televizi tak doporučuju youtube, třeba tady)
Kam se chystám: dneska zase koncert BP (jo, nejenže jsem největší fanynka, ale bylo mi nakázáno, že tam prostě MUSÍM jít, jinak můj barbar nezvládne hrát) a zatím žádné plány na příští dva týdny nemám

Na co se těším: na čas strávený s Mamuťákem, taky by měla přijit Lizzie a snad prubnem hraní v myší díře…
Na co se netěším: sníh, mráz a takový ty fuj fuj zimní věci
Co mě nejvíc štve: de facto skoro nic
Co mě nejvíc těší: další povedený koncert (muhehe, na Favále asi BP hráli naposled…:)), výborná pondělní akce, zajímavý víkend doma s maminkou a bráškou
Citát pro tento týden: K aktuálnímu tématu týdne se nejlépe hodí asi Přátelé jsou jako andělé, kteří nás zvednou, když nám křídla zapomenou lítat.
Návštěvnost blogu za minul dva týdny: 2281 a 2350 lidí (no teda!) A na Poslu vás bylo 1147 a 1105 (nestačím se divit:))
Co vás tento týden na blogu určitě čeká: Vždycky vymyslím článek na téma týdne a pak se nějak nedostanu k tomu ho napsat, tak se mi to snad tento týden nestane. Snad sem hodím zase kousek Blázince a jinak se uvidí…:)

7 komentáře “Čtrnáctidenní novinky (1. – 14.11.2010)

  1. 🙂 taky nemusímn sníh…
    jinak jestli někdy chodíš na můj blog, je tam teď odkaz na jednu soutěž, kam jsem hodila svůj příběh(tam je i úryvek), takže kdyby se ti líbila, můžeš mi dát hlas 🙂

    a ten tvůj citát týdne je pravdivý, až to bolí…

  2. Zimu nemám taky ráda- sníh by mi ani tolik nevadil, ale nesnáším mráz a náledí (to obzvlášť, protože není rok, kdy bych se na nějakém namrzlém chodníku nenatáhla).
    Eluveitie :), nemůžu se nezmínit, moje milovaná skupina. Poslední dobou jsem si oblíbila hlavně písničku Calling the rain.
    Citát je pravdivý. Jen mám poslední dobou pocit, že mi jeden z andělů odlétává…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.