Aktuality 7.1.-13.1.2013

Další porce aktualitek za poslední týden mého života – druhé v řadě, až z toho bude půlroční tradice, konečně budu mít vyhráno:)
Zajímavé zážitky uplynulého týdne:
Tady asi nemá smysl se sáhodlouze vypisovat, vše zajímavé jsem již vylíčila v článku Lúmennka ve volební komisi a na castingu do pekel a Jak na mě (skoro) bylo podáno trestní oznámení. Krom toho byl minulý týden zajímavý tím, že jsem jeho velkou část strávila s Lizzie, kterou furt kopu do nějakých článků na blog a mačínek má za sebou definitivně operaci pacičky, šrouby jsou už díky bohům venku a teď ho jen udržet, aby neskákal všude možně a za měsíc si konečně budu moci oddechnout:) Pokud tedy zas nevyskočí z okna:D


Co mě zaujalo u nás a ve světě:
Pokud vás to náhodou minulo (v tom případě jste museli pobývat na Marsu:)) v ČR se konala historicky první přímá volba prezidenta. A ze světa rozhodně doporučuji článek pojednávající o hroutícím se stavu evropské ekonomiky.
Ve zkratce:
Čtu: dočten Sex, drogy a cyb’n’roll od Petra Heteši a pak Sekera z bronzu, rouno ze zlata od Ďura Červeňáka, nyní se chystám na Zabíjení od Štěpána Kopřivy
Sleduji: nové díly Big Bang Theory a How I met your mother, na víc bohužel nebyl čas:)
Poslouchám: kéž bych mohla zmínit něco nového, ale čas téměř nebyl, takže žádná nová muzika nepřibyla, krom zamilování se do nových Eluveitië, které mi pustil bráška:)
Eluveitie – Roses for Epona
Pobavilo:
Co mě čeká příští týden?
O víkendu jedu na Tolkien Con do Prahy a mám tam sraz s pár přáteli z Pirátů.
Zajímavosti z Posla světla:
Výlet do minulosti:
Před dvěma lety jsem měla své maniodepresivní období a psala jsem o něm v článku Houpavá. Pár dní předtím jsem napsala báseň o Panu Žalovi. Před čtyřmi lety jsem zase psala o elfech a vílách.

2 komentáře “Aktuality 7.1.-13.1.2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.