Aktuality 4.-10.2.2013

Tak mě napadá, jestli někoho ty aktualitky vůbec baví, na druhou stranu je to takové infotainmentové, nějaké ty odkazy pro pobavení…což? Prosím o vyjádření, ať tu neonanuji s články, které nikdo nechce:)

Zajímavé zážitky uplynulého týdne:
Moc zajímavého se toho nestalo, protože jsem celý týden trávila dost pracovně a když jsem zrovna nepracovala, tak mě čekalo nějaké to pivko s kamarády a večer seriál a chipsy do postele:) Inu a o víkendu se konalo pirátské zasedání republikového výboru a natáčeli jsme klip s Barrbar Punkem, o tom více zde.

Co mě zaujalo u nás a ve světě:
Devítiletá dívka v Mexiku porodila dítě. Což je ovšem zajímavější, nejmladší matka na světě to není! Více zde.
V USA se někdy s výchovou adoptovaných dětí nepářou. O tom, že podivné „lékařské“ praktiky nejsou ničím výjimečným ani ve vyspělých zemích, čtěte tady.
Grebeníčkovi, šéfovi komunistů, se nějak nelíbí to, že by Palach měl být za svoji oběť vyzdvihován. Čtěte tu.
Rakovina je houba? Tuhle naprosto převratnou lékařskou teorii si můžete přečíst tady.
Ve zkratce:
Čtu: stydím se, ale nepřečetla jsem zhola nic…:(
Sleduji: American Horror Story, série II. – Asylum, skvělé!
Poslouchám: hodně mě zase chytlo EBM, darkwave a tak, ale co si nemohu odpustit je tahle písnička, která mě absolutně dostala – trpoši s elektrickými kytarami, to je nářez!
Dwarven Rock – Misty Mountains
Pobavilo:


Co mě čeká tento týden?
Práce a zase, shánění nových nájemníků kvůli stěhování se do nového bytečku a o víkendu asi kamarádovy narozky a Dark valentine Párty.

Zajímavosti z Posla světla:

Návštěvnost:
3452 tady, statistiky od Posla ještě nemám

4 komentáře “Aktuality 4.-10.2.2013

  1. Ja by som povedal, že nebaví. Toto sú vôbec prvé aktuality, ktoré som prečítal (i s odkazmi), a to len preto, aby som zistil či ma to baví a mohol ti odpovedať. Takže- nič ma tu nebavilo, snáď len na konci tá "skúška sirén" troška pobavila. Ale na druhú stranu, ani ma tu nič nerozčúlilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.