Aktuality 31.1.2012- 6.1.2013

Rozhodla jsem se obnovit týdenní aktualitky, tak mi držte palce, ať mi to nějakou dobu vydrží. Chci zkusit mapovat vše, co se za uběhnuvší týden stalo, aby to sloužilo i mě jako deníček a zároveň to bylo atraktivní i pro čtenáře. Takže stručné a jasné a stále Lúmennkovské:)

Zajímavé zážitky uplynulého týdne:
Asi nejhorší Silvestr za posledních x ůet. Vážně. Moc alkoholu a moc depresí najednou a to na závěr roku moc nepotěší. Na druhou stranu jsem si zase řekla, že vše zlé nechám ve starém roce a do nového vykročím pravou nohou, tak snad to vyjde. Jinak kromě práce a trávení času s milými lidiškami (že Finnýsku, že Mamute?:)) nic zajímavého.
Co mě zaujalo u nás a ve světě:
Nejvíce naší republikou hýbala asi amnestie Václava Klause, kdybych nebyla nachlazená, šla bych i na demonstraci proti ní. Ve světě mě pak nejvíce zaujala zpráva, že Kim Čong-un má nejspíš čertsvě narozeného potomka.
Ve zkratce:
Čtu: Za sebou mám Měsíční svit od Rob Thurmanové, momentálně mě oblažuje Sex, drogy a cyb’n’roll od Petra Heteši
Sleduji: je vánoční seriálová pauza, takže se upínám k filmům. Naprosto mě dostalo Zrození naděje, nádherný film ze světa Středozemě a posté pobavil Louis de Funés v Grand restaurantu pana Septima
Poslouchám: Tak nějak furt dokolečka své milované, hlavně zas a znova Manowar, ale nedávno jsem si vzpomněla i na hopsavé věci jako Finntroll, Flogging Molly, Dropkick Murphys a zamilovala jsem se do soundtracku z Hobita, jehož náladu mi doplňuje elfí bard Laeg Mortemir.
Hobit OST – Misty Mountains Song
Pobavilo:
Co mě čeká příští týden?
V pondělí dlouho očekávaná masáž a o víkendu brigádování jako člen volební komise, na což jsem popravdě dost zvědavá:) Na blog plánuji nějaký článek o vegetariánství, jež byl přímo vyžádán na e-mailu a pokračování článku o nejděsivějších hororech.
Zajímavosti z Posla světla:
Výlet do minulosti:
Před třemi lety jsem si v článku s názvem „Já chci být dítě!!!“ stěžovala, že žáci ZŠ dostávají ovoce zdrama a já (tehdy) na VŠ vůbec nic:) Touž dobou jsem zhlédla film HOME a napsala o tom krátké zamyšlení.

3 komentáře “Aktuality 31.1.2012- 6.1.2013

  1. Ten novej Heteša mě oblažuje taky. Jsem za půlkou. Ale je to trochu rozvláčnější, než u něj bývá zvykem. Jo a ten obrázek nemá chybu.

  2. Soundtrack z Hobita? páni, to mě ani nenapadlo stáhnout, dobrý nápad! 🙂
    A na články se těším, hlavně ten o vegetariánství. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.